Blog

Egepen Altındağ

Son zamanlarda artan maddi durumlar, yaz aylarında kişileri çok fazla etkilemese bile kış aylarında oldukça etkiliyor. Kış ayları geldiğinde ortalama 7 – 8 ay boyunca sürekli ısınma sistemleri devrede oluyor. Hal böyle olunca ay sonu gelen faturalar ortalama 400₺ civarında oluyor. Bu durumu engellemek ve bir nebze de olsa gideri azaltmak için Egepen Altındağ hizmetinizde. Isı yalıtımı cam ve pencere modelleri sayesinde içeride oluşan sıcaklığı asla dışarıya çıkarmaz. Bu da demek oluyor ki dışarıdan gelen soğuk havayı da içeriye almaz. Ancak Egepen ısı yalıtımlı cam modelleri öyle bir teknoloji kullanıyor ki tüm bunları yaparken içerideki boğuk havayı engelliyor, hava sirkülasyonunu en sağlıklı şekilde yapıyor.

Egepen Altındağ Çift Cam Arası Jaluzi

Eski zamanlarda sıkça kullanılan perde sistemlerinden biri de Jaluzi adı verilen stor perdelerdi. Şimdilerde özellikle şirketlerde, ofislerde ve işyerlerinde kullanılan Egepen Jaluzi, Egepen Altındağ ile artık evlerinize de konuk oluyor. Ayrıca sadece dışarıdan takılmalı değil çift cam arası olarak geliyor. Isı ve ses yalıtımlı çift cam arasında entegre edilen Jaluzi, otomatik olarak açılıp kapanabiliyor. Tüm bunları yaparken dışarıdan ve içeriden çirkin bir görüntü oluşturmuyor, aksine yer kaplamadığı için gayet hoş bir görüntü sağlıyor. İsteğe göre camların ısı ve ses yalıtımlı olması da ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Egepen Ankara 7 gün 24 saat bir telefon kadar uzağınızda.

Egepen Altındağ

Egepen Altındağ PVC Sürme Sistemleri

Egepen Sürme sistemleri denildiğinde aklınızda ne canlanıyor? Egepen Ankara Altındağ sürme sistemleri ile artık evleriniz ve işyerleriniz daha güvenilir. Isı ve ses yalıtımlı özel camlar, çeşitli renk seçenekleri ve en iyi şekilde yaptığı hava sirkülasyonu ile sizlerle beraber. Sürme sistemlerini balkonlara açılan odalarınızda, işyerlerinizde, ofisinizde yani kısacası her alanda kullanabilirsiniz. Alanında uzman ekip ile görüşme sağladığınız, sizleri kullanmak istediğinizde yerde ziyaret edecektir. Alının ölçü ve bilgiler dahilinde çalışmalar anında başlar. Bu süreçte sizin yapmanız gereken hiçbir şey yoktur. En kısa sürede işlem tamamlanır ve teslim edilir. Size ise artık sürme sisteminizin keyfini sürmek kalır.

 

 

2 yorum

  1. Selamun aleyküm, dün ofisimin içinde pimapen bölme yaptırdım. Gelen ekip gayet güler yüzlü ve mühendisleri gayet bilgiliydi. Dükkanım çok dağılmadan işlerini özenle yaptılar. Üstelik peşin para istemektense
    kredi kartına 12 taksit yaptılar. Herkese öneririm. Hayırlı günler, bol kazançlar dilerim.

    Cevapla
  2. Merhabalar, bir inşaat ofisim var. İçerisinde bölmeli içinde perdesi olan camlardan yaptırmak istiyorum. Egepen deceuninck markasına güveniyorum. Fiyat ve ödeme tekliflerinizi bekliyorum.

    Cevapla

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın