Çift Cam Arası Jaluzi Nedir?

Çift Cam Arası Jaluzi; iki veya daha çok sayıda cam plakanın arasına fabrika şartlarında jaluzi ünitesi ve ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde bir araya getirilmesi ile oluşur. Egepen Jaluzi sistemleri, standart kullanılan jaluzilerden farklı olarak kirlenme, temizlik ve bozulma gibi dezavantajlar yaratmadan ömürlük kullanım imkanı sunar.

 

Çift Cam Arası Jaluzi Nedir?

Egepen Jaluzi sistemlerinin kullanıldığı mekanlarda perde, stor perde, tül vb. ürünlerin kullanımına gerek kalmadan dışarıdan gelen güneş ışığını Egepen Ankara Jaluzi sistemini açık, yarı açık veya kapalı konumda kullanarak kontrol edebilirsiniz.Jaluzi Aynı zamanda Egepen Jaluzi sistemi içinde jaluzi olan bir yalıtımlı cam ünitesi olduğu için ses ve ısı izolasyonu sağlar, Low-E cam ve Argon gazı kullanılarak izolasyon maksimuma çıkartılabilir ayrıca lamine ve temperli cam kullanılarakta güvenlik maksimuma çıkartılabilir.

Egepen Jaluzi, önü açık ürün ve renk yelpazesi ile İSO9001 ve TÜV kalite standartları çerçevesinde imalat yaparak müşterilerine kaliteli çözümler üretir.Çift cam arası jaluzi Egepen Ankara showroom ‘da sizleri bekliyor

Egepen Ankara Jaluzi

One comment

  1. Merhabalar mimarlık ofisim var. Ofisimde tadilat yapılıyor. Hazır tadilat yapılmışken ofis bölmelerini egepenin jaluzili modelini yaptırmak istiyorum. Kredi kartına taksit imkanı sunuyor musunuz? Fiyat ve proje için e-postama mail atmanız yeterli. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!