Blog

Cam Balkon Ankara

Günümüz şartlarında ev satın alırken veya kiralarken birçok noktaya dikkat edilmektedir. Bu konulardan bir tanesi ve en önemlisi balkondur. Balkonlar, artık günümüzde olmazsa olmazlar arasındadır. Ancak bakıldığında cam balkon sistemleri eğer evde yahut işyerinde yoksa balkon keyfi yarım kalabiliyor. Bu konuda ise sizlere yardımcı olmak ve en kaliteli Cam Balkon Ankara Sistemlerini temin etmek için Egepen Yıldız Mühendislik 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Egepen Yıldız Mühendislik sadece Ankara’nın merkezinde değil tüm ilçelerinde ve hatta mahallelerinde hizmet veren; dünyaca ünlü Deceuninck markasının Egepen Ankara yetkili servisidir. En uygun fiyat garantisi ile Egepen Cam Balkon Sistemleri gibi tüm PVC ve alüminyum ürünleri sizlere sunan Yıldız Mühendislik, kredi kartına tam 12 ay taksit imkânını da eksik etmiyor.

Egepen Ankara Cam Balkon Sistemleri

Eski yıllara nazaran günümüzde mevsimler sürekli değişken olabiliyor. Değişken olmasından dolayı da balkonlarda oturmak artık oldukça zor bir hale geliyor. Özellikle yaz ayları geldiğinde gündüz vakitlerinde balkonlarda oturmak neredeyse imkânsız hale gelirken kış aylarda zaten mümkün olmuyor. Yazın kavurucu sıcaklığı ve güneşi, kışın ise dondurucu soğukluğu balkon sefası sürmenin önüne geçiyor.

Bu gibi durumlardan kurtulmak ve balkonu en iyi şekilde yaşamak için siz değerli Ankaralıların ayağına Egepen Yıldız Mühendislik geliyor. Cam balkon sistemlerine göz attığınızda sadece bir adet değil birden çok çeşitte ve sistemde cam balkon bulunmaktadır. Örnek vermek gerekir ise herkesin bildiği sürgülü sistemler değil yukarı, aşağı ve kepenk sistemleri gibi yarım açılan cam balkon sistemleri de yine cam balkon Ankara aracılığında sizlere sunulmaktadır. Cam Balkon Sistemleri Ankara üst düzey kalitede malzemeden üretilmekte olup alanında uzman çalışan kişiler tarafından monte edilmektedir. Bundan dolayı montaj sonrasında yağmur suyu aldı, kapanmıyor veya esnedi gibi şikâyetlere Egepen Yıldız Mühendislik meyil vermemektedir. Ayrıca ödeme konusunda da büyük oranda yardımcı oluyor; kredi kartına tam 12 ay taksit fırsatını da ayaklarınıza seriyor. Bu süreçte sizin yapmanız gereken tek şey, Cambalkon Ankara ile iletişime geçerek talebinizi dile getirmek ve ardından arkanıza yaslanarak hatasız işçiliğin tadını çıkarmak oluyor.

Cam Balkon Ankara

Egepen Deceuninck Nedir?

Günümüzde bakıldığında PVC ürünlerin kullanım sayısı oldukça artmış durumda. Öyle ki artık yeni yapılan konut ve binaların neredeyse tamamında PVC pencere ve kapı sistemleri kullanılmaktadır. Özellikle Ankara gibi konutlaşmanın çok fazla olduğu şehirlerde hemen hemen tüm firmalar inşaatlarında sürekli olarak PVC kullanmaktadır. PVC ürünlerin kalitesine bakıldığında eğer merdiven altı bir firma ve marka ile çalışılmadığı sürece neredeyse ömürlük olmaktadır. Bu noktada ise en doğru seçim Egepen Deceuninck oluyor.

Deceuninck markasının geçmişine göz attığımızda aslında PVC sektörünün en eski ilk 3 markasından biri olduğu görmekteyiz. Belçika asıllı olan bu firma bünyesinde ülkemizde sıkça gördüğümüz ve bildiğimiz Egepen, Pimapen ve Winsa markalarını barındırmaktadır. Egepen Deceuninck şirketinin genel olarak ilk amacı müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden herhangi bir maliyet masrafından kaçınmayarak en kaliteli PVC ve Alüminyum ürünleri ortaya çıkarmaktadır. Ülkemizde sıkça kullanılan cam balkon sistemlerinin temelinde ise yine Deceuninck firması bulunmaktadır. Yurtdışından ülkemize gelen ve oldukça fazla talep gören Egepen Deceuninck, Ankara’da yetkili servis olarak Egepen Yıldız Mühendislik ile anlaşmıştır. Yıldız Mühendislik Ankara’nın her ilçesine, semtine hizmet vermekle beraber en kaliteli ürünleri de yine Deceuninck garantisi altında siz değerli Ankaralılara sunmaktadır. Birinci sınıf malzemenin yanı sıra birinci sınıf işçilik hizmeti de sunan Egepen Ankara, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Egepen Ankara PVC Sürme Sistemleri

Yukarıda bahsedilen cam balkon sistemlerinin yanı sıra Egepen Ankara sizlere birçok farklı hizmeti de getirmektedir. Deceuninck Cam Balkon Sistemleri ile beraber ülkemizde ve hatta yurtdışında oldukça fazla kullanılan sürme sistemler, en uygun fiyat garantisi ile cam balkon Ankara şubesinde sizleri beklemektedir.

Sürme sistemleri denildiğinde bir takım kesim tam olarak ne olduğunu bilmiyor olabilir. Kısaca açıklamak gerekir ise PVC sürme sistemler sürgülü kapı ve pencere modelleridir. Bu tarz modellerin en çok kullanıldığı alan ev de işyeri olmaktadır lakin işyerlerinde daha çok ofis tarzı büyük işletmeler tercih etmektedir. Evlerde ise balkona veya terasa açılan kapılarda, geniş Amerikan tarzı pencerelerde yine sürme sistemler talep edilmektedir. Egepen Yıldız Mühendislik birkaç çeşit PVC sürme sistemleri ise sizlerin karşısına çıkmaktadır. Malzeme kalitesi hemen hemen aynı olan ürünlerin farklı olduğu noktalar model ve kalınlıklarıdır. Örneğin A model sürme sistemlerinde 80 mm kalınlık mevcut iken B modelinde bu 70 mm’ye düşmektedir. Ayrıca açılma ve kapanma tarzı olarak yine seçenekler arasında farklılık bulunmaktadır. Standart balkon, teras veya bahçe katları için kullanılan sürme sistemler ayrı olurken pencereler için kullanılanlar daha farklıdır. Bu konuda karar vermek ve en doğru seçimi yapmak için Cam Balkon Ankara yani Egepen Yıldız Mühendisliğe uğramanız gerekmektedir. Yıldız Mühendislik sadece bir telefon kadar uzağınızda sizleri beklemektedir.

Ankara Cam Balkon

Ankara Cam Balkonun Önemi

Cam balkon sistemlerini taktırmayı düşünen kişiler bunun önemini pek bilmiyor olabilirler. Aslında bakıldığında cam balkon sistemleri hayatımız içerisinde büyük önem arz etmektedir. Evet, PVC cam balkonlar balkonu bir odaya çeviriyor ancak bundan daha da önemli bir konu var; evin sağlığı. Kış aylarında balkonlar sürekli olarak yağmur ve kar alır. Bunun neticesinde ise balkon zarar görürken içeriye oldukça soğuk hava girer. Diğer bir yandan yazın güneş olduğu gibi balkona vurur. Yine bunun da neticesinde balkonun bağlı olduğu oda ısınarak daha fazla klima açmaya sebebiyet verir.

Cam Balkon Ankara sayesinde hem yakıttan tasarruf edecek, hem de cam balkon sistemlerinin ne kadar gerekli ve kullanışlı olduğunun farkına varacaksınız. Cam balkon sistemlerinde isteğe göre camlar ısı ve ses yalıtımlı yapılabilir. Bunun dışında ise evinizde kiler olmayabilir, fazlalık eşyalar olabilir. Bu gibi durumlarda balkonu kiler olarak kullanabilir; kendinize ayrı bir oda çıkarabilirsiniz. Günümüz şartlarında 3+1 veya 4+1 gibi büyük evler ciddi anlamda pahalı. 2+1 veya 1+1 evlerde bulunan balkonlar eğer cam balkon sistemleri ile kapatılmış ise ev bir adım daha büyüyecek ve çamaşır makinesi gibi büyük eşyaları balkonda tutabileceksiniz. Egepen Ankara birinci sınıf kalitede cam balkon sistemleri hatasız bir şekilde monte etmektedir.

Balkonlar bunların dışında evde hayvan besleyen kişilerin de kurtarıcısı oluyor. Kedi veya köpek fark etmeksizin eğer cam balkon sistemlerine sahipseniz evde beslediğiniz canlı bu alanda rahatça yaşayabilir, yatak için orayı tercih edebilir. Özellikle kediler içgüdüsel olarak yüksek yerlerde durarak dışarıyı seyretmeyi sevdiklerinden dolayı balkonlar muhteşem bir seçim olmaktadır. Cam balkon Ankara sayesinde kedileriniz için ayrı bir dünya yaratabilir, gün boyu evde sıkılan kediniz için bir aktivite yaratabilirsiniz. Ankara cam balkon, sizlere sunduğu birkaç çeşit model ile en doğru seçimi yapmanızda yardımcı olacaktır. Ayrıca 7 gün 24 saat hizmetinizde olan Egepen Yıldız Mühendislik, profesyonel çalışan kadrosu ve çizimleri sayesinde sıfır hata bir işçilik sunmaktadır.

Cam Balkon Ankara

 

 

One comment

  1. Merhabalar. Kışları çamaşır asmak gerçekten zor bir durum. Evimizin balkonunu kış zamanları hiç kullanamıyoruz. Bu yüzden bir dost tavsiyesi üzerine egepen deceuninck markasının cam balkon ürününü kullanmak istiyorum. Uygun fiyat ve egepen kalitesine güveniyorum. Randevu ve ölçü için sizden haber bekliyorum.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın