Balkon Kapatma Modelleri

Pimapen Balkon Kapatma Modelleri

Balkon kapatma Ankara ürünlerimiz ile sizler için geniş yelpazede sunduğumuz, Winsa, Egepen ve Pimapen balkon kapatma seçeneklerimizi, sürgülü, katlanır ve kanat açılımlı fonksiyonlar üzerinden balkon alanlarınıza uyguluyoruz.

 

Balkon Kapatma Fiyatları

 

Sizler için sunduğumuz birden farklı balkon kapatma sistemlerimiz için fiyatlarımızı belirlerken kullandığımız kriterler şöyledir:

 • Balkon alanınızın uzunluk ölçüsü,
 • Balkonunuz için tercih edeceğiniz PVC balkon kapatma sistemi model tercihiniz,
 • Model için tercih ettiğiniz profil rengi,
 • Sürmeli veya kanat açılıma sahip fonksiyona sahip ürünlerden hangisini tercih ettiğinizin bilgisi,
 • Seçtiğiniz ürün modelimizin ısı, akustik ses yalıtımı, rüzgar girişini önleme özelliği detaylarına sahip olmaları,

Bu kriterleri göz önünde bulundurarak, sizlere müşteri odaklı fiyat seçeneklerimizi sunuyoruz.

Balkon Kapatma Modelleri

Balkon Kapatma Yöntemleri

 

İhtiyaçlarınıza yönelik kaliteli ürünlerimiz ile uyguladığımız balkon kapatma yöntemlerimizi şu şekilde sıralarız:

 • Vertex Cam Balkon Sistemi İle balkon kapatma: Bu işlemimiz sırasından kaliteli Egepen Vertex Cam Balkon sistemini kullanırız. Yöntemimiz kapsamında ısı, ses, rüzgar ve yağmur yalıtımlı cam balkon alanları oluştururuz. Beyaz, eloksal, titan renkli PVC profil seçeneklerimizden tercih ettiğiniz ile balkon kapatma işlemini sağlarken, 40 mm profil genişlikli PVC montajı sağlarız.
 • Egepen Zen Due Cam Balkon Sistemi ile balkon kapatma: Bu yöntemimiz kapsamında temperli çift cam özelliğine sahip Zen Due PVC sistem ile balkonlarınızı kapatırız. Geniş görüş açısı imkanı sunan bu ürünümüz ile toz girişini önleyen, ısı ve ses yalıtımı sağlayan balkon kapatma yöntemi gerçekleştiririz. Kapatma işlemlerimizde 146 mm genişlikli PVC profil ve çift conta tasarımı kullanılır.
 • Suprem Cam balkon kapatma: Bu yöntemimiz kapsamında, 47 mm profil genişliğine sahip, alüminyum kapak profilli ve jaluzi kullanımına uygun, ısı ve ses yalıtımlı Suprem ürümüz ile balkon kapatma işlemlerimizi gerçekleştiririz.

Diğer yandan Winsa ve Pimapen ürün seçenekleri ile balkon kapatma hizmetimizden ve kaliteli montaj koşullarımızdan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Balkon Kapatma Fiyatları 2020

2020 yılı için sizlere fiyat listemiz içerisinde sunduğumuz balkon kapatma fiyatlarımızı, Egepen, Winsa, Pimapen PVC ürün seçeneklerinden hangisini tercih ederek balkon kapatma işlemlerimizden yararlanacağınız detayına bağlı olarak belirleriz. 2020 fiyat seçeneklerimizde müşteri odaklı tutarları sizlere sunmaya özen gösterirken, kapama işlemi uygulayacağımız balkon alanınızın ölçü değerlerini göz önünde bulundururuz.

En Ucuz Balkon Kapatma Yöntemleri

En ucuz ve ekonomik fiyat seçenekleri ile yararlanabileceğiniz balkon kapatma yöntemi Pimapen balkon kapatmadır. Pimapen balkon kapatma yöntemimiz hem ekonomik koşulları destekler hem de Pimapen ürünler ile ısı, ses yalıtımı özelliklerinden yararlanmanızı sağlar. Pimapen kullanımı özellikle her mevsim vakit geçirebileceğiniz, kapalı balkon alanlarını yaratmak için kullanılır. Bayi şubemiz ile sizlere sunduğumuz Pimapen balkon kapatma ürünlerimiz, kışın iç mekan ısı kaybının önüne geçerek enerji tasarrufu sağlamanızı, yazın ise şık bir kapalı balkon alanında keyifli vakit geçirmezi sağlarlar.

Pimapen Balkon Kapatma Modelleri

Pimapen Ankara bayisi olarak sizlere sunduğumuz balkon kapatma modellerimiz:

 • Üstten ve yandan açılma fonksiyonlu profil kanatlarına sahip Pimapen balkon kapatma ürünlerimiz,
 • Pimapen pencere ölçülerinde sunduğunuz, kanatlı, ısı yalıtımlı Pimapen balkon kapatma ürünlerimiz,
 • Sürmeli sistem ile sunduğumuz pencere veya kapı ölçülerinde tasarlanmış Pimapen balkon kapatma modellerimiz,
 • Katlanabilir Pimapen balkon kapatma ürünlerimiz,
 • Tüm bu seçenekler için sunduğumuz ahşap renkli ve ya klasik beyaz Pimapen tasarımda balkon kapatma doğramaları çeşitlerimiz,
 • Yuvarlak balkonlar için dönüş tasarımlı Pimapen balkon kapatma modellerimiz,

Tüm bu farkı seçenekler ile ekonomik fiyatlarımız kapsamlarında ısı, ses yalıtımlı Pimapen ürünler ile balkon alanlarınıza uygun ölçülerde kapatma işlemleri sağlıyoruz.

 

PVC Balkon Kapatma Modelleri

PVC Balkon Kapatma Modelleri

Balkon kapatma Ankara bayileri arasında sunduğumuz deneyimli hizmetimiz ile sizlere ulaştırdığımız PVC balkon kapatma modellerimiz:

 • Zendow PVC balkon kapatma,
 • Legend PVC balkon kapatma,
 • Legend Sürme sistem balkon kapatma,
 • HS76 PVC Sürme Sistem balkon kapatma,
 • Suprem Sistem Isıcamlı Cam Balkon kapatma,

Bu farklı PVC sistem seçeneklerimiz ile ister kanat açılımlı isterseniz sürme sistemli PVC kullanım fonksiyonlarından yararlanarak balkon alanlarınızı kapatıp, eviniz veya ofisinizde yer alan metrekare alanlarını genişletme imkanı edinirsiniz.

Alan genişletme avantajının yanı sıra kış aylarında sıcak bir ortamda keyifli vakit geçirebileceğiniz, sevdiklerinizle buluşabileceğiniz bir ortam yaratırsınız. Yaz aylarında ise gününüzün çoğunluğu yaz mevsimi için gerekli yalıtım özelliklerine sahip kapalı balkon alanında değerlendirme imkanı sağlarsınız. Balkon kapama uygulamalarını sadece evlerinizde değil, ofis, kafe balkon alanlarınızda da tercih ederek dekoratif alanlar elde edersiniz. Kapalı balkon alanlarına ekleyeceğiniz mobilya veya dekoratif ürün seçenekleri ile yaratıcı iç mekanlar oluşturursunuz.

Pencere Balkon Kapatma Modelleri

Sizler için sunduğumuz pencere fonksiyonlu balkon kapatma modellerimizi şu şekilde sıralarız:

 • Pimapen balkon kapatma modeli: Bu modelimiz ile dayanıklı ve ısı yalıtımı sağlayan Pimapen pencereler ile balkon alanlarınız kapatıyoruz. Pimapen pencereler, üsten açılma ve balkon alanına kolaylıkla havalandırma, yandan açılma, kolay temizlenme ve uzun ömürlü kullanımı destekleme özelliklerine sahiptirler.
 • Legend Sürme PVC pencerelerle balkon kapama modeli: İşlemlerimiz kapsamında balkon alanlarınızı PVC pencere seçeneği ile kapatmak istemeniz halinde, tek bir hamle ile açılma, kolay temizlenme, pencere sitilinde sürgülü seçenek ile kullanılma şartlarını sağlayan Legend modelimizden yararlanabilirsiniz.

Diğer yandan Winsa pencere, Egepen pencere sistemlerimiz ile balkon kapatma işlemlerine uygun olarak sunduğumuz geniş ürün yelpazemizi, bayimiz ile inceleyerek ideal montaj koşullarımızdan yararlanma imkanına sahipsiniz.

Egepen Balkon Kapatma Modelleri

Egepen Balkon Kapatma Modelleri

Egepen balkon kapama modellerimiz Legend PVC Pencere Sistem, Zendow Pencere, HS76 PVC Sürme Sistemi, Vertex 8mm Cam Balkon, Suprem Isıcamlı Cam Balkon gibi farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Bu seçeneklerimizin genel özellikleri hakkında bilgileri ise şu şekilde sıralarız:

 • Akustik ses yalıtımı,
 • Düşük Uf değeri katsayı ölçümüne bağlı yüksek ısı yalıtımı,
 • Rüzgar ve toz geçirgenliğinin önüne geçme,
 • Yüzde yüz geri dönüştürülebilir, doğa dostu materyalden üretilme,
 • Farklı profil rengi seçeneklerinde uygulanma,
 • Balkon alanlarına tam uyumluluk,
 • Teras veya bahçe katı balkon alanlarında kullanıma uygunluk,
 • Balkon kapatma işlemleri ile iç alanın sahip olduğu metrekare genişliğini yükseltmeye yardımcı olma,
 • Kolaylıkla temizlenme ve az bakım gerektirme,
 • Kaliteli profilleri ile uzun yıllar boyunca kararma problemlerinden korunmayı sağlama,
 • İdeal profil ölçütleri ile farklı kalınlıklarda temperli cam montajları için uyumluluk,

Bu özelliklere ek olarak, kurulum aşamasında balkonlarınızın geometrik şekillerine bağlı olarak ek aparatların kullanımları ile PVC ve Pimapen balkon kapatma ürünlerimizi, tam uyumlu şekilde montaj etme işlemlerimizi uygularız. İşlemlerimiz kapsamında Pimapen ve Egepen balkon kapama ürünlerinin şık ve modern dekorasyon ayrıntılarınıza uyumlu olarak konumlandırılması için hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda özellikle, Egepen PVC balkon kapama ürünlerinde geniş renk yelpazesine erişmenizi sağlıyoruz.

Tüm bu niteliklere sahip olan Egepen balkon kapama ürünlerimizi sizler için deneyimli kurulum hizmetimiz kapsamında sunuyoruz. Balkon alanlarınızın yükseklik ve uzunluk ölçülerine en ideal şekilde uyum sağlayacak olan modelleri, Ankara balkon kapatma ürün katalogumuz ile sizlere sunuyoruz.

 

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!