Blog

Egepen Zendow

Egepen Zendow PVC Pencere Sistemi, mükemmel tasarım ve estetiği sayesinde mekanlarınızın tarzına kolayca uyum sağlar. Sistem, en ince ayrıntısına kadar uyum için düşünül­müştür.

Egepen Deceuninck zendow PVC Pencere Sistemi, 5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile ısı yalıtımı açısından muhteşem bir performansa haizdir. Sisteme alt ısı iletim katsayısı (Uf), IFT Rosenheim’da yapılan testler sonucunda 1,3 – 1,4 W/m2K olarak belirlenmiştir. Orta contalı uygulamalarda, Uf: 1,3 W/m2K olarak belgelendirilmiştir.

Günümüzün gürültülü yaşam alanlarında, me­kanların akustik yalıtımı büyük önem taşımakta­dır.Egepen 70 mm , Egepen 7000 diğer bir adıyla Egepen Zendow PVC Pencere Sistemi, elle yerleştirilen fitillere nazaran daha iyi akustik yalıtım sunan 2 bölmeli fitilleri bünyesinde barındırır. Ek olarak PVC’nin var olan yalıtım özellikleri ve Zendow PVC Pencere Sistemi’nin çok bölmeli yapısı, yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi muhteşem bir yaşam alanı haline dönüştürür.

Egepen Zendow , içerisinde yer edinen ürün çeşitli­liği ile her detaya uygunluk sağlamaktadır. Özel­likle rüzgar yolunun fazla olduğu bölgeler­de bile, statik orta kayıt ve cephe profilleri ile en uygun çözümlere rahatça ulaşılabilir.

Egepen Zendow PVC Pencere Sistemi‘nin pencere ve kapıları yüksek yalıtım değerleriyle daha sağlıklı bir çevre ortamı yaratmanın yanı sıra uzun ömrü, az bakım gerek­sinimi ve kullanım ömürlerinin nihayetinde % 100 geri dönüştürülebilirlik ve yine işlenebilirlik özel­likleriyle de öne çıkmaktadır.

 

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın