Egepen Deceuninck Assist Nedir?

Müşterilerin sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde çözmek için tasarlanan Egepen Deceuninck Assist, en üst seviye bir hizmet standardı sunuyor. Profesyonel ekiplerden oluşan teknik bayi servisleri, tüketicilerin sorunlarını zahmetsiz bir şekilde çözüyor, yaşanılabilecek sorunlarla ilgili önceden önlem alıyor.

Egepen Deceuninck Assist sayesinde Türkiye’nin her bölgesine açılan teknik servis bayi ağıyla hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkıyor. Kullanıcılar, Egepen Deceuninck Assist’le birlikte PVC ürünlerinde yaşadıkları sorunlarla profesyonel ekiplerimizle doğrudan iletişime geçebiliyor, sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde çözebiliyor. PVC ürünlerle ilgili yaşanılan sıkıntıların çözümünün yanı sıra, sağlıklı kullanım bilgileri de Egepen Deceuninck Assist projesi kapsamında kullanıcılara anlatılıyor.

Kullanıcılarımız ayrıca teknik servis hizmeti aldıktan sonra değerlendirmelerini, teknik servis personeli aracılığıyla Egepen Deceuninck’e aktarıyor. Karşılıklı ilişkiye dayanan bu iletişim süreci kapsamında Egepen Deceuninck, kullanıcılarının şikayet ve dileklerini anında değerlendirerek, hızlı aksiyon alıyor ve yaşanılabilecek başka problemlere set çekiyor. Egepen Deceuninck’in en önemli prensiplerinden birisi olan müşteri memnuniyeti, bu uygulamayla birlikte bir adım ileri taşınıyor.Egepen Assist Çankaya teknik servisi olarak marka farketmeden bütün pvc pencere kapı ve cam balkonların tamiratını yapmaktayız.Egepen Yetkili Servis Ankara

 

Egepen Deceuninck Assist Nedir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.