Blog

Egepen Deceuninck Assist Nedir?

Müşterilerin sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde çözmek için tasarlanan Egepen Deceuninck Assist, en üst seviye bir hizmet standardı sunuyor. Profesyonel ekiplerden oluşan teknik bayi servisleri, tüketicilerin sorunlarını zahmetsiz bir şekilde çözüyor, yaşanılabilecek sorunlarla ilgili önceden önlem alıyor.

Egepen Deceuninck Assist sayesinde Türkiye’nin her bölgesine açılan teknik servis bayi ağıyla hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkıyor. Kullanıcılar, Egepen Deceuninck Assist’le birlikte PVC ürünlerinde yaşadıkları sorunlarla profesyonel ekiplerimizle doğrudan iletişime geçebiliyor, sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde çözebiliyor. PVC ürünlerle ilgili yaşanılan sıkıntıların çözümünün yanı sıra, sağlıklı kullanım bilgileri de Egepen Deceuninck Assist projesi kapsamında kullanıcılara anlatılıyor.

Kullanıcılarımız ayrıca teknik servis hizmeti aldıktan sonra değerlendirmelerini, teknik servis personeli aracılığıyla Egepen Deceuninck’e aktarıyor. Karşılıklı ilişkiye dayanan bu iletişim süreci kapsamında Egepen Deceuninck, kullanıcılarının şikayet ve dileklerini anında değerlendirerek, hızlı aksiyon alıyor ve yaşanılabilecek başka problemlere set çekiyor. Egepen Deceuninck’in en önemli prensiplerinden birisi olan müşteri memnuniyeti, bu uygulamayla birlikte bir adım ileri taşınıyor.Egepen Assist Çankaya teknik servisi olarak marka farketmeden bütün pvc pencere kapı ve cam balkonların tamiratını yapmaktayız.Egepen Yetkili Servis Ankara

 

1 Yorum

  1. Merhabalar Çankaya da evim var kirada. Kiracım çıkarken evi dolaştım ve pimapen kapıların tam kapanmadigini gördüm. Birkaç kişiden fikir alıp egepen deceuninck asist diye birşey olduğunu duydum. Çankaya da da yerleri varmış gittim bilgi aldım. Uygun fiyata yapabileceklerini ve dilersem ödemeyi kredi kartımla da yapabileceğimi söylediler. Gelip yaptılar ilk günkü gibi pimapen kapılarım.

    Cevapla

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın