Blog

Egepen Deceuninck Assist

Müşterilerin sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde deşifre etmek için tasarlanan Egepen Deceuninck Assist, en üst düzey bir hizmet standardı sunuyor. Profesyonel ekiplerden oluşan teknik bayi   servisleri, tüketicilerin sorunlarını zahmetsiz bir şekilde çözüyor, yaşanılabilecek sorunlarla alakalı önceden önlem alıyor.

Egepen Deceuninck Assist Ankara sayesinde Türkiye’nin her bölgesine açılan teknik servis bayi ağıyla hizmet kalitesi ve alıcı memnuniyeti en üst düzeye çıkıyor. Kullanıcılar, Egepen Deceuninck Assist’le birlikte PVC ürünlerinde yaşadıkları sorunlarla profesyonel ekiplerimizle direk iletişime geçebiliyor,sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde çözebiliyor. PVC ürünlerle alakalı yaşanılan sıkıntıların çözümünün yanı sıra, sıhhatli kullanım profili de Egepen Deceuninck Assist projesi kapsamında kullanıcılara anlatılıyor.

Kullanıcılarımız Ayrı olarak teknik servis hizmeti aldıktan sonra değerlendirmelerini, teknik servis personeli aracılığıyla Egepen Deceuninck’e aktarıyor. Karşılıklı ilişkiye dayanan bu iletişim süreci kapsamında Egepen Deceuninck, kullanıcılarının şikayet ve dileklerini anında değerlendirerek, hızlı bir şekide ele alıyor  ve yaşanılabilecek Diğer problemlere set çekiyor. Egepen Deceuninck’in en Mühim prensiplerinden birisi olan alıcı memnuniyeti, bu uygulamayla beraber bir adım ileri taşınıyor.

Egepen Deceuninck Assist

Türkiye’nin önde gelen PVC markası Egepen Deceuninck Assist Çankaya, sektörde Gene bir ilke imza atarak geçtiğimiz aylarda Assist projesini yaşam geçirdi. Ocak ayından itibaren hizmet vermeye başlayan Assist projesiyle, bugüne kadar 250’ye yakın kişiye servis hizmeti verildi. Türkiye çapında 150 bayinin katıldığı sistemde servis hizmetinin en çok olduğu bölge 100’e yakın hizmet ile İstanbul ve etrafı oldu. İstanbul bölgesini Ankara, İzmir ve Adana bölgeleri takip etti. Yapılan araştırmaya göre en çok şikayet alınan konunun ise aksesuar şikayeti olduğu gözlendi.

Assist ile bütün PVC kapı ve pencere sorunlarına çözüm

Egepen Deceuninck Assist Nedir, projesi ile PVC pencerelerindeki kanat ayarsızlıkları, çift açılım arızası, ısı kaybı, su ve rüzgar girmesi ve buna benzer yüksek şikayet oranı olan konularda eğitimli personel kadrosu devreye girerek meselesi hızlıca çözüme kavuşturuyor. Ayrı olarak bir henüz bu sorunların yaşanmaması için bütün profil de bir havuzda toplanıyor. Egepen Deceuninck bu projeyle beraber PVC’lerinde Mesele yaşayan kullanıcılara “tek ücret politikasıyla” hizmet veriyor. bütün kapı ve pencere ürünlerine hizmet veren sistem, 2 yıllık güvence süresi dolan ürünlerde yaşanılan sıkıntılara da çözüm buluyor.

1 Yorum

  1. Merhabalar, sizelere egepen assist ile yaşadığım tecrübelerimi aktarmak istiyorum. Ben Ankara da oturuyorum. Bundan iki hafta önce evimdeki pimapenler hava almaya ve balkon kapıları kapanmamaya başladı. Kendileri ile iletişime geçtim. Gayet güler yüzlü ve samimi insanlar. Çok uygun fiyata işlerimi hallettiler. Ödeme içinde kredi kartı ile taksitli olarak ödeyebileceğimi söylediler. Herkese tavsiye ederim iyi ki varsın egepen assist.

    Cevapla

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın