Pidosan

1993 yılından beri Pidosan Ankara içinde PVC profil sektörüne öncülük eden bir firmadır. İnsanların markasına duyduğu güven ve kalite anlayışından gelen öz güvenle, PVC kapı ve pencere ile tüm PVC sistemleri, alimünyum doğrama ve cephe sistemleri, panjur sistemleri, çelik kapı, yangın kapısı, ahşap kompozit, iç mekan kapıları gibi birçok ürünü sizlerin hizmetine sunuyor. Pidosan yeniliklere ve dünyanın gelişimine kendini kapamayan, her zaman kendini geliştiren, kurumsal değerlere uygun bir hizmet veren bir firmadır. Pidosan kapı ve pencere sistemleri insanı merkeze alan bir hizmet anlayışıyla ve tüm çalışanlarına sürekli verdiği özel eğitimlerle en kaliteli ürünleri sunmak amacıyla çalışır.

Evlerdeki ısı kaybı %33 oranında pencere ve kapılardan kaynaklı olarak yaşanır. Pidosan pencere ve kapı sistemleri, günümüzde sürdürülebilir evlere yönelik en yüksek yalıtımı sağlamak amacıyla PVC’nin tüm nimetlerinden faydalanır. Evinizin ısı kaybını en aza indirmeyi hedefler. Pidosan lamine renk seçenekleri ile hayalinizdeki rengi evinize uygulayabilirsiniz. Sizin için özel tasarlanan Pidosan lamine renk seçenekleri doğadan ilham alır ve evrensel karakteriyle göz doldurur. Doku farklı renk seçeneğini bulabilirsiniz.

 

pidosan Ankara

Gelecek Nesillere

Pidosan kapı ve pencere sistemleri 215 yılında Avrupa ülkelerinin tamamlamasının zorunlu olduğu tüm çalışmaları, çevreye olan duyarlılığı sayesinde daha önce tamamladı. Çocuklara elden geldikçe erken ve temiz bir çevre bırakmayı hedefledi. Pidosan ürünleri ülkemizde ve dünya pazarında standartlara uygun olarak üretilir. Kullanımı kolaydır ve insan sağlığına zararı yoktur. Sizlerin tüm beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için her bir ürün özel tasarlanmıştır. Ürünler satıştan sonra hizmetleri en hızlı ve en etkin şekilde karşılamaya çalışır. Bununla birlikte sürekli iyileştirme çalışmalarında bulunur ve çalışmalarını her zaman bir adım ileri taşımayı hedefler. Pidosan Çankaya sınırlarında ve tüm Ankara’da sizlere hizmet veriyor. Ürünler hakkında en uygun fiyat, en güvenilir ve en hızlı hizmeti almak için Yıldız mühendislik desteği almayı ihmal etmeyin. Evinizde doğaya dost, ısı ve ses yalıtımını en aza indiren Pidosan ürünlerini kullanmaya hemen başlayın. Kalite asla Pidosan olmadan olmaz.

 


 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.