Kusursuz Ses ve Isı Yalıtımı: Egepen Deceuninck Legend Sistemi

 
Türkiye'nin öncü PVC üreticisi Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemi, ift Rosenheim Laboratuvarı tarafından test edildi. Sonuçlar, Legend Sistemi'nin ısı ve ses yalıtımında kusursuz olduğunu ortaya koydu.
 
 
Egepen Deceuninck Legend Sistemi Egepen Ankara
 
Türkiye'nin öncü PVC markası Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemi, uluslararası arenada da kalitesini kanıtladı. 1966 yılında yalıtım sektöründe ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla kurulan ve ürünleri araştıran, raporlandıran ve sertifikalandıran ift Rosenheim, Legend Sistemi'ni test etti. Sonuçlara göre, Legend ısı iletkenlik katsayısı, Uf; 0.92 W/m2K olarak belgelendi.

Testte bir doğramada, U pencere değerinin çalışması da IFT Rosenheim tarafından hesaplanarak raporlandı. Buna göre, Legend Sistemi'nin bir doğrama için U pencere değeri; 0.78 W/m2K olarak tespit edildi.

 

Egepen Deceuninck Legend Sistemi

 

Sonuçlara göre 76 mm genişliğe, 5 odacıklı kanat yapısına sahip olan Legend Sistemi, Türkiye'deki en düşük ısı iletim katsayısına sahip ve en kullanışlı ürün olduğu kanıtlandı. Kusursuz ses ve ısı yalıtımı sağlayan Legend Sistemi, bu özelliklerinin yanı sıra, şık ve mimari tasarımları ile mekanların dekorasyonuna uyum sağlıyor hem de dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor.

Legend, Türkiye'deki en düşük ısı iletim katsayısına sahip ve en kullanışlı ürün olduğu kanıtlandı. Kusursuz Egepen Ses ve Isı Yalıtımı sağlayan Legend Sistemi, bu özelliklerinin yanı sıra, şık ve mimari tasarımları ile mekânların dekorasyonuna uyum sağlıyor hem de dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor.

 

Legend PVC Kapı Sistemleri

Legend PVC Pencere Sistemleri

 

Egepen Legend Sistemleri - Egepen Ankara

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.