Kış Bahçesi Ankara

Gün geçtikçe çeşitli dekoratif fikirler de ortaya çıkmaktadır. Özellikle kış aylarında manzara muhteşem olurken, bu manzarayı ancak pencerenin ardından izleyebilirsiniz. Bu durumun önüne geçmek ve gerek evin veya işyerinin bahçesinden gerekse manzaradan mahrum kalmamak için oluşturulan kış bahçesi, sizlere çok uzak bir terim olarak gelebilir. Aslında kısaca özetlemek gerekir ise kış bahçesi, çoğu kişinin bahsettiği veranda terimi ile aynı işlevi görmektedir. Ankara’da sizlere bu hizmeti sunan Egepen Yıldız Mühendislik, en uygun fiyat garantisi ve kredi kartına 12 ay taksit imkânı da vermektedir. Kış bahçesi Ankara ile iletişime geçmek için 7 gün 24 saat telefon açabilir, ön bilgilendirmeyi edinebilirsiniz.

Ankara Kış Bahçesi

İsmi kış bahçesi olsa da bu bahsedilen alan yazın da kullanılabilmektedir. Etrafı camlarla çevrili bir alan olan kış bahçesi, çeşitli PVC ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır. Özellikle müstakil veya villa tarzı evlerin bahçe katlarında kullanılan kış bahçesi, eve ayrı bir hava katmasının yanı sıra muhteşem bir kullanım alanı da sunmaktadır. İsterseniz akşamları kar manzarasında kahvenizi yudumlayın isterseniz de misafirleriniz ile sohbet edin. Kış bahçesi Ankara sizlere en uygun fiyat garantisinde bir hizmet sunmaktadır. Isı yalıtımı kullanılarak hazırlanan kış bahçesi, Belçika asıllı şirket olan Deceuninck garantisi altındadır. Kış bahçesi için ısıcam sistemleri kullanıldığında sadece ısı yalıtımı değil aynı zamanda ses yalıtımı da doğrudan oluşmaktadır. Bu sayede kış bahçenizde sessiz ve huzur dolu saatler geçirebilirsiniz.

Kış Bahçesi Ankara

Egepen Ankara Kış Bahçesi

PVC sektörünün en eski şirketlerinden biri olan Deceuninck, merkezi Belçika’da bulunmaktadır. Dünyada en kaliteli PVC ürünlerinin üretiminin yanı sıra birçok bilindik markayı da bünyesine katmıştır. Egepen, Pimapen ve Winsa bu markalardan bazılarıdır. Kış bahçesi Ankara, siz değerli müşterilerine kış bahçesi yapımında dünyaca ünlü markaların malzemelerini kullanmaktadır. Garantili, sağlam ve neredeyse ömürlük olan bu malzemeler size yaz kış bahçenizde huzurlu vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Egepen Yıldız Mühendislik merkezi Çankaya’da bulunan ve Ankara’nın her noktasına 7 gün 24 saat hizmet veren bir firmadır. Daha detaylı bilgi almak ve kış bahçesi için hazırlıklara başlamak için Egepen Ankara’yla iletişime geçebilirsiniz.

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın