Kış Bahçesi Ankara

Kış Bahçesi Sistemleri Ankara

Kış bahçesi Ankara bayi şubemiz ile sizlere, müstakil ev verandalarınızda, bahçelerinizde, villa teras ve verandalarınızda kullanıma uygun PVC sistemlerimiz ile oluşturduğumuz şık kış bahçesi tasarımlarımızı sunuyoruz.

Kış Bahçesi Ankara Fiyat

Bayimiz ile sizlere sunduğumuz kış bahçesi tasarımlarımızın fiyatları hakkında genel bilgileri şu şekilde sıralarız:

 • Kış bahçesi fiyatlarımızı, montaj alanın boy ve en ölçülerine bağlı olarak hesapladığımız metre kare değerine,
 • Montaj işlemlerinde kullanacağımız ek aparat gereçlerinin bulunması koşuluna,
 • Kış bahçesi için tercih edeceğiniz cam balkon sistemi ürün seçeneğine,
 • Ürünün sahip olduğu yalıtım özelliklerine,
 • Kış bahçesi oluşturma aşamasında kullandığımız profiller için tercih ettiğiniz renk seçeneği detayı hakkında bilgiye bağlı olarak belirleriz.

Tüm bu detayları sizlere en ideal montaj koşullarını sağlamak amacıyla göz önünde bulundururken, müşteri odaklı fiyat seçeneklerini sunuyoruz.

Ankara Kış Bahçesi
Ankara Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Modelleri Ankara

Kış bahçesi Ankara bayisi olarak sizlerle buluşturduğumuz kış bahçesi modellerimiz:

 • Veranda görevinde kullanılan kış bahçeleri tasarımlarımız,
 • Camoda tasarımında sunduğumuz kış bahçesi tasarımımız,
 • Müstakil ve villa konutlarda kullanıma uygun kış bahçelerimiz,
 • Egepen, Pimapen, Winsa PVC sistemler ile oluşturduğumuz kış bahçelerimiz,
 • Vertex Cam Balkon PVC Sistem ile oluşturduğumuz kış bahçemiz,
 • Zen Due Cam Balkon PVC Sistem ile tasarladığımız kış bahçemiz,

Bu farklı tipte sunduğumuz seçeneklerimiz ile yaz ve kış aylarında ideal yalıtım koşullarını sağlayacağınız ve keyifli vakit geçireceğinizi şık kış bahçesi alanları tasarlıyoruz.

Kıs Bahcesi Modelleri
Ankara Kıs Bahcesi Modelleri

Kış Bahçesi Yapımı Ankara

Bayimiz ile montaj ve tasarım işlemlerini gerçekleştirdiğimiz kış bahçelerinin yapım aşaması hakkında bilgileri şu şekilde sıralarız:

 • İlk olarak kış bahçesi kullanmak istediğiniz alanın veranda, teras, bahçe dış mekanı, kafe seçeneklerinden hangisi olduğu hakkında bilgi alıyoruz.
 • Tercihiniz çerçevesinde uygulama yapacağımız alnın sahip olduğu metrekare ölçülerini belirleyip, talep ettiğiniz camoda yüksekliği hakkında ölçü değerlerini belirliyoruz.
 • Bu bilgiler ışığında PVC kullanımı tercihlerinize bağlı olarak hangi renk profillerle ve kaç cm cam kalınlında bir kış bahçesi tasarımı talep ettiğinizi göz önünde bulunduruyoruz.
 • Isı, ses, rüzgar ve yağmur izolasyonu koşullarını sağlamak amacı ile kullanılan Vertex ve Zen Due Egepen PVC cam sistemlerimizi sizler için sunuyoruz.
 • Seçimleriniz hakkında tüm detaylı bilgileri belirledikten sonra, dilediğiniz alanlara doğa dostu ve PVC cam sistemleri ile oluşturduğumuz kış bahçesi tasarımlarımızın montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bu aşamalar sayesinde sizlerin her hangi bir zahmete girmesine gerek kalmadan, kısa süre içerisinde deneyimli montaj ve kurulum çalışmalarımız ile şık ve dekoratif kış bahçeleri uygulamalarımızı tamamlıyoruz. Kış bahçeleri ürünlerimizi ev, iş yeri, kafe gibi mekanlarınızın uygun olan tüm alanlarında kullanabilmeniz için hizmet sunuyoruz.

Kış Bahçesi Dekorasyon Ankara

Kış bahçesi Ankara bayileri arasında deneyimli hizmet sunduğumuz şubemiz ile kış bahçesi tasarımlarımızda, modern dekorasyon ayrıntılarına yer veriyoruz. Özellikle geniş bahçeli, geniş verandalı, teras katlı konut tiplerinizde şık dış tasarıma sahip PVC ürünler ile kış bahçesi alanlarına sahip olmanız için farklı renk tiplerine sahip profil çeşitleri ile montaj işlemleri sunuyoruz.

Kış bahçeleri tasarımlarımızın sahip olduğu geniş iç mekan hacmi sayesinde bitki, bahçe mobilyası gibi seçenekleri kolaylık iç alanda değerlendirme imkanı bulursunuz. Bu avantaj sayesinde dilediğiniz dekorasyon ayrıntılarına sahip olan ve izolasyon koşullarının sağlandığı camoda alanları yaratma imkanı elde edersiniz. Uygulamalarımız açık alanda veya veranda alanlarında kullanabileceğiniz gibi ofis veya kafe alanlarınızda da keyifli ve modern görünümlü bir dekorasyon yaratmak amacıyla tercih edebilirsiniz.

Kış bahçeleri tasarımlarımız arasından yapacağınız tercihler kapsamında sadece modern dekorasyon öğelerinden değil, ısı, ses rüzgar yalıtımı ve yağmur koşullarında su birikimini önleyen gizli su tahliye kanalları özelliklerinden de faydalanırsınız. Kış bahçelerinde sürme sistem ve farklı kalınlık değerlerine sahip olan cam seçeneklerimizi, kaliteli PVC sistemlerimiz ile kullanma ve doğa dostu materyalden üretilen ürünler ile montaj koşullarımızdan faydalanma imkanına sahipsiniz.

Kış Bahçesi Tasarımı

Bayimiz ile sizlere sunduğumuz kış bahçesi tasarımlarımız hakkında bilgileri şu şekilde sıralarız:

 • Vertex PVC Cam Sistemlerimiz ile oluşturduğumuz kış bahçesi tasarımlarımız, ısı, ses, rüzgar, yağmur yalıtımı özelliklerine sahiptirler. Şık dış tasarımları ile öne çıkarken manzara görüş açısından ödün vermezler. Kolay temizlenen ve her iki yana açılabilen fonksiyona sahip cam eklentilerine sahiptirler. 8 mm temperli çift cam ve 40 mm profil genişliği ile tasarlanan bu modellerimiz, modern dekorasyon ayrıntılarını taşırlar. Beyaz, eloksal gri ve titan renk serileri ile trend dekorasyon detaylarını desteklerler.
 • Zen Due PVC Cam Sistemlerimiz’le oluşturduğumuz kış bahçesi tasarımlarımız, geniş manzara görüş açısına sahip alanlar yaratılmasını sağlarlar. Temperli çift cam ile uygulanan bu kış bahçesi tasarımımız, ısı, ses, rüzgar yalıtımını her mevsim için uygun olan koşullarda sağlar. Sadece kış aylarında değil yaz aylarında da kullanıma uygundur. Farklı renk seçeneklerinde uygulanma ve alüminyum kapak profili ile solma, paslanmalara karşı dayanıklı olma özelliklerine sahiptir. Şık ve modern dış tasarıma sahiptir.

Diğer yandan Egepen, Winsa, Pimapen gibi ürün seçeneklerimizi ve farklı PVC sistemlerimizi kullanarak, tercihinize bağlı ölçü ve tasarım detaylarına sahip olan kış bahçesi alanları oluşturuyoruz.

Kış Bahçesi Konseptleri

Montaj ve kurulum aşamalarında deneyimli hizmet verdiğimiz kış bahçesi konseptlerimiz:

 • Kafelere uygun kış bahçeleri konseptleri,
 • Ofis teras ve veranda alanlarına uyumlu,
 • Ev teras ve veranda alanlarına uyumlu,
 • Villa ve bahçeli konut seçeneklerine uyumlu kış bahçesi konseptleri,

Bu farklı tipte konsept seçeneklerini kaliteli ürünlerimiz ile sizlere sunuyoruz.

Villa Kış Bahçesi Modelleri

Villa kış bahçesi modellerimiz:

 • Villa giriş alanlarına geniş metrekarede uygulanan kış bahçesi modelleri,
 • Villa bahçe alanlarına konuttan bağımsız cam oda şeklinde uygulanan kış bahçeleri,
 • Villa teras alanlarına geniş manzara görüş açısı ile uygulanan kış bahçeleri,
 • Vertex, Zun Due PVC sistemlerimiz, Egepen, Winsa, Pimapen ürün seçeneklerimiz ile uyguladığımız ısı, ses, rüzgar yalıtımlı villa kış bahçeleri,

Bu farklı tip kış bahçesi tasarımlarımızı, kaliteli montaj koşullarımız ile sunuyoruz.

Kafe Kış Bahçesi Fiyatları

Kafelerinize uygun seçeneklerde montajını sağladığımız kış bahçesi tasarımlarımız fiyatları hakkında genel bilgiler şöyledir:

 • Kış bahçesini camoda tasarımı veya veranda tasarımı çeşitlerinden hangisini tercih edeceğiniz,
 • Profil rengi seçimleriniz,
 • Kış bahçesi tasarımında tercih edeceğiniz PVC sistem modellerinin özellikleri,
 • Kış bahçesi uygulayacağımız alanın metrekare ölçü değeri detayları fiyatlarımızı belirlememizde etkilidirler.

Kış Bahçesi Nedir?

Kış bahçesi, bahçenizde her mevsim konaklayabilmenizi sağlayan, izolasyon koşullarını sunan, evin devamlılığı niteliğinde yapılarak metrekare alanını genişletme avantajı sunan camoda alanlarıdır. Kış bahçeleri içerisinde mobilya, bitki gibi tercih edilen detaylar eklenip, kış aylarında da yaz aylarında olduğu gibi bahçe alanında keyifli vakit geçirme imkanı elde edilir. Kış bahçeleri sadece kış aylarında değil yaz aylarında da kullanıma uygundur. Havuz kenarına ve veranda önlerine montaj koşullarımızdan yararlanacağınız kış bahçeleri ile yaz aylarında da eğlenceli anlar geçirirsiniz.

Ankara kış bahçesi tasarımlarımızı konutlarınızın bahçe alanlarına kurulum sağlamamızın yanı sıra teras alanlarınızın da devamı olarak montaj edip, geniş manzara görüş açısına sahip çarpıcı iç mekanlar oluşturmanızı sağlarız.

 

 

 

 

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın
error: Content is protected !!