Egepen Yıldız Mühendislik

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok PVC pencere ve cam sistemler yapan firmalar bulunmaktadır. Herhangi bir tadilat için firmalarla görüşme sağladığınızda öncelikli olarak bakacağınız şey önceki çalışmaları yani referanslarıdır. Bunun dışında firmanın mühendislik alanında olup olmadığı da çok önemlidir. Tabiri caiz ise mahalle arası bir işletme mi yoksa bünyesinde mühendis barındıran, işlerini çizimler ve mühendislik alanında yapan bir firmayla mı görüştüğünüzü bilmeniz lazım. Tüm PVC kapı, pencere, cam, sürme sistemler ve cam balkon sistemler gibi işlerinizde size kaliteli bir hizmet vermek için aday olan Egepen Yıldız Mühendislik, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Egepen Yıldız Mühendislik Ne İş Yapar?

Egepen Yıldız Mühendislik

Özellikle kış ayları geldiğinde balkonlarda oturmak, balkonu bir oda gibi kullanmak için cam balkon sistemlerini düşünmek gereklidir. Bu sistemler gerekirse cam oda şekilde olacağı gibi gerekirse klasik cam balkon da olabilir. İşte tam da bu noktada devreye alanında uzman ekibi ve kadrosu ile Egepen Yıldız Mühendislik girmektedir. Yıldız Mühendislik, merkezi Belçika’da olan ve Türkiye’de birçok PVC sistem markalarının sahibi olan Deceuninck firmasının Egepen Ankara yetkili servisi ve bayisidir. Alanında uzman denmesinin nedenlerine bakıldığında öncelikle ortada bir mühendislik olmasıdır. Tüm tadilat işlerinizde göz kararı değil mühendis imzalı, çizimli ve ölçümlü net işler yapılmaktadır. Sonrasında ise firmanın özellikle Ankara ilinde çok büyük işlere imza atmış olmasıdır.

Bir Evden Çok Fazlası Yıldız Mühendislikte

Yukarıda söylenenler gibi Egepen Yıldız Mühendislik sadece cam balkon işlemleri değil bir ev için çok daha fazla hizmet verilmektedir. Trafiği yoğun ve gürültülü olan şehirlerde ses yalıtımının önemini az çok bilirsiniz. İşte Egepen Ankara yine burada devreye giriyor ve hem ısı hem ses yalıtımlı camlar ile sizlere maksimum rahatlığı sağlıyor. Ayrıca PVC pencere sistemleri de birinci sınıf kalitede malzeme ile üretilmekte ve usta işçilik ile monte edilmektedir. Egepen Yıldız Mühendislik ile çalışmak, bir telefon ile işlerinizi halletmek için Çankaya’daki şubeye gidebilirsiniz. Tüm çalışmalarınızda Egepen kredi kartına 12 ay taksit imkânı da sizleri beklemektedir.

One comment

  1. Ankara Gölbaşı civarında muhatitlik yapıyorum. Malum ekonomik sıkıntılardan dolayı işimi yaparken hem fiyata hemde kaliteye önem vermeye çalışıyorum. Egepen yıldız mühendislik Ankara’da gördüğüm en uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile hizmetlerini sunuyor. 3-4 sene evvel yaptığım binalarımda bile hâlâ sapasağlam ürünleri olmakta. Ankara’da ki herkese egepen yıldız mühendisliği öneririm.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın