Blog

Egepen Kepenk

Egepen Kepenk Ankara olumsuz hava koşullarına karşı alternatif çözümlerden önde gelen kepenk, Egepen Deceuninck’in güzel duyu tasarımı ve işlevselliği ile buluşuyor. Geliştirdiği PVC ürünleri yüzde 100 geri dönüşümlü üreten ve tüm ürünlerini maksimum uyum ile bir araya getiren Egepen Deceuninck, geliştirdiği kepenk seçeneklerini nostaljiden vazgeçmeyenlerin beğenisine sunuyor.

Güzel duyu ve fonksiyonu, geliştirdiği tasarımlarda maksimum uyum ile bir araya getiren Egepen Deceuninck, eviniz için geliştirdiği PVC kepenk sistemleri çeşitlerini beğeninize sunar.

Egepen Kepenk Özellikle günümüzde güvenlik yahut sert iklim koşullarından korunmak amacıyla kullanılan kepenk sistemleri, kullanıcılara hem güvenli bir ortam aynı zamanda ısı tasarrufu sağlıyor. Dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilen Egepen kepenk sistemleri, Egepen Deceuninck’in doğadan esinlenilen 14 farklı renk seçeneği ile mekânlara estetik ve fonksiyonel çözümler sunuyor.

Egepen Deceuninck kepenk sistemlerinde, kanatlar kapalıyken özel makaslı bir sistem ile ileriye doğru açılabiliyor. “Faydalı Model Belgesi” alan ve Egepen Deceuninck’in PVC kepenk sistemine değişiklık getiren bu uygulaması kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. Özel sistem ile geliştirilen Egepen PVC kepenk sistemleri, montaj şekline nazaran duvara yada kasaya montaj olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Kişisel tercihlere ve zevklere göre Egepen Deceunicnk kepenklerde beyaz ve lamine renk alternatifleri de uygulanabiliyor. Mekânın özelliğine bakılırsa kemerli kepenk üretimi de yapılabilen PVC kepenk sistemleri, hem pencere sistemine estetik sağlıyor hem de dayanıklı ve aşınmaz yapısıyla senelerce güvenle kullanılabiliyor.

PVC Kepenk sistemlerinde, kanatlar kapalı iken, özel makaslı bir sistem ile iç kanatlar ileriye doğru açılabilir. Kepenkler montaj şekline bakılırsa duvara yada kasaya montaj olarak iki gruba ayrılır. Kepenk sistemlerinde beyaz ve lamine renk alternatifleri uygulanabilir. Mekanın özelliklerine gore, kemerli kepenk sistemleri üretimi de mümkündür.

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın