Geniş Cepheleri Dışarıya Açmanın En Şık Yolu; Hebeschiebe 76/Contalı Sürme Sistemi

 

Hebeschiebe 76 / Contalı Sürme Sistemi, geniş bir görüş açısı sağlayarak, teras, balkon ve bahçelere açılan kapıları manzarayı bölmeden dış dünya ile birleştirebiliyor ve mekanlara değer katarak tek bir hamle ile zorlanmadan açıp kapatabiliyor.

egepen çankaya

Hebeschiebe 76 / Contalı Sürme Sistemi, yaşam alanlarını kar, yağmur, fırtına gibi olumsuz hava koşullarından koruyor, ses ve ısı yalıtımı sağlıyor.

Hebeschiebe 76 / (HS76) Contalı Sürme Sistemi'nin tasarımında, hem profillerde hem de detaylarda izolasyon kavramı ön planda tutuluyor. Kanatlar 76 mm genişliğinde ve 4 odacıklıdır.

egepen ankara

 

Kanatlarda yüksek atalet moment değerine sahip destek sacı kullanımı ile geniş açıklıklarda doğramalar yapılabiliyor. Alt Kasa olarak, hem alüminyum kasa hem de PVC kasa kullanma imkânı bulunuyor.

 

egepen dikmen

 

Sistemde özel contalar kullanılarak, sisteme izolasyon kazandırılması amaçlanıyor. Sistemde ayrıca, 45 mm kalınlığa kadar cam uygulaması yapılabiliyor.

 

egepen yıldız

 

Hebeschiebe 76 / Contalı Sürme Sistemi ile renk konusunda da Egepen Deceuninck'in zengin deneyiminden yararlanarak her zevke uygun çözümler sunuluyor.Egepen Ankara ürünlerini yakından görmek ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için sizleri showroom'umuza bekliliyoruz.

 

egepen

 

Legend Sürme Sistemleri

Sürme Sistemleri

HS76 PVC Sürme Sistemleri

 

Pvc Surme Sistemleri hs76 Surme - Egepen Ankara

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.