Blog

Egepen Hebeschiebe

Evlere ve özellikle villa tipi konutlara tadilat yapılacağı zaman ilk olarak dikkat edilen bazı sistemler bulunmaktadır. Bu sistemlerin başında gelen sürme sistemler müstakil evler, villalar ve bahçe katlarında neredeyse olmazsa olmazlar arasındadır. Ancak bakıldığında kaliteli sürme sistemler imalatı yapan firma bulmak biraz zor olabiliyor. Bu zorluğun önüne geçmek için kurulan ve yıllardır Ankara’da hizmet veren Egepen Ankara Hebeschiebe, Egepen’in en özel serisi olan Egepen Hebeschiebe ile sürme sistemlerini sizlere tanıtıyor. Egepen HS76 ciddi anlamda kaliteli malzemelerden üretilmiş olup doğadan esinlenen 14 farklı renk seçeneği ile karşınıza gelmektedir. Egepen Ankara sizlere 7 gün 24 saat hizmet verdiği gibi yapılan tüm alışverişlerde kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı da sunmaktadır.

Egepen HS76

Hebeschiebe Sürme sistemlerin en çok tercih edildiği alan bahçe katları olmaktadır. Bahçe katlarında standart kapı kullanmak hem görüntü hem de kullanışlılık açısından iyi olmamakla beraber kullanıcıyı oldukça yormaktadır. Ancak Egepen Hebeschiebe sürme sistemleri gerek büyük camları gerekse birinci sınıf kalitede malzemeleri ile sizlere görselliğe önem verdiği kadar kaliteyi de düşünmektedir. Egepen Ankara Yıldız Mühendislik aracılığı ile temin edebileceğiniz Egepen Hebeschiebe 76 modeli, 175 mm kasa ve 76 mm kanat genişliğine sahiptir. Tek tırnaklı çıtası ve 4, 20, 24, 30, 36 44 mm cam kalınlığı ile malzemede bulunan kaliteyi en üst safhaya çıkarmaktadır.

Egepen Ankara Hebeschiebe

Egepen Ankara Hebeschiebe

PVC sektörüne ülkemizde birçok ürün ve marka bulunmaktadır. Ancak bakıldığında dünyada PVC alanındaki ilk 3 şirketten biri olan Deceuninck, en köklü ve kaliteli şirketler arasında ilk sırada gelmektedir. Gerek Egepen HS76 olsun gerekse diğer PVC ürünleri ile olsun maksimum kaliteyi en uygun fiyat garantisi ile satmaktadır. Egepen Ankara Hebeschiebe ise merkezi Çankaya’da bulunan ancak tüm Ankara’ya hizmet veren yıllanmış bir işletmedir. Egepen, Pimapen ve Winsa gibi markaların yetkili servisi olan Yıldız Mühendislik, sizleri profesyonel bir işçilik ile karşılamaktadır. Sadece bir telefon kadar uzağınızda olmakla beraber siparişlerinizi kredi kartına 12 ay taksit ile yorulmadan ödeme fırsatı da vardır.

One comment

  1. Farklı tasarımlar her zaman ilgimi çekmiştir. Uygun fiyatla beraber egepen’den hizmet aldım. Çok güzel bir hizmet oldu herkese tavsiye ederim.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın