Egepen Deceuninck'ten Kusursuz Yeni Bir Seri; Legend

 

egepen legend

 

Türkiye'nin öncü PVC profil üreticilerinden Egepen Dikmen Deceuninck'in yeni serisi Legend, en zorlu hava koşullarında bile pencere ve kapılarda etkin ses ve ısı yalıtımı sağlıyor. Minimum bakım ile yüksek ısı yalıtımı sunan Legend Serisi, doğadan esinlendiği 14 farklı renk seçeneği ile mekânların mimarisi ve dekorasyonuyla uyum içinde olmasını sağlıyor

Sert geçen kışlar için kapı ve pencerelerde ısı yalıtımından maksimum fayda sağlamak gerekiyor. Önceliğini her zaman yalıtım ve konfora veren Egepen Deceuninck, kusursuz ses ve ısı yalıtımı sağlayan Legend Serisi ile hem mekânın dekorasyonuna uyum sağlıyor hem de dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkânı sunuyor.

 

egepen ankara

Yüksek performans kriterleri göz önünde bulundurularak üretilen Legend Serisi 80 mm genişliği, 6 odacıklı yapısı ve 3 contalı 3'lü cam uygulaması ile kusursuz yalıtım, maksimum akustik ve emniyet özellikleri düşünülerek tasarlandı. En uygun yapı taşlarının bir araya getirilmesiyle oluşan seri aynı zamanda tüm mekânları sağlıklı tutan, hava koşullarına uygun, benzersiz bir koruma sunuyor. Kurşun kullanılmadan üretilen, çevreye duyarlı ve en önemlisi sağlıklı bir yaşam alanı oluşturan Legend Serisi, enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında bir denge kuruyor. Legend Serisi, mekânların uyum içinde olması için doğadan esinlenilen 14 farklı renk seçeneğiyle de evlerin havasını değiştiriyor. Egepen Ankara Deceuninck'in tüm pencere ve kapı sistemleri üstün yalıtım özellikleri, yüksek emniyeti ve üstün kalitesi ile yaşam alanlarına farklı bir dokunuş getiriyor.

 

Legend PVC Pencere Sistemleri

Legend PVC Kapı Sistemleri

Legend Sürme Sistemleri

 

 

Egepen Legend Sistemleri - Egepen Çankaya

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.