Özgür Bir Yaşamı Tercih Edenlere; Egepen Deceuninck Sürme Sistemi

Egepen Deceuninck Sürme Sistemi'yle evler daha ferah ve daha özgür.

 

egepen ankara

 

Egepen Deceuninck Sürme Sistemleri, açıldığı alanlara daha kolay ulaşım ve daha geniş bir görüş açısı sağlamak için tasarlandı.

Sürme Pencere Sistemi'nde görüş alanının artırılması hedeflenirken, Sürme Kapı Sistemi'nde mukavemet artırılması hedeflendi. Tasarımında 'yalıtım' ön planda tutulduğu için Sürme Sistemi'nin içinde yer alan bir çok profil ve yardımcı malzemeler, izolasyon hedeflenerek özel olarak tasarlandı ve birleşim yerlerindeki alın kapatma / alın birleştirme profillerine, TPE conta dahil edilerek izolasyon artırıldı.

 

Egepen Deceuninck Sürme Sistem

Sistemde; sürme kasa, sürme pervaz kasa, sürme kasa sineklikli, üç ray kasa, sabit sürme kasa ve sabit sürme pervaz kasa kullanımı ile birçok çözüm bulunuyor. Bu sistemde üretilen pencere ve kapı detayına göre, sistem içinde iki farklı sürme kanat profil (3 odacıklı) seçeneği yer alıyor.

egepen yıldız

Sürme Sistemi, yardımcı profiller kullanılarak Zendow ve Everest Max Sistemleri ile de kombine edilebiliyor. Ayrıca, alüminyum alın kapatma ve alın birleştirme profilleri ile rüzgara karşı mukavemet de artırılarak, daha geniş boyutlarda doğrama imalatı yapma olanağı sağlanıyor. Aynı zamanda bu alüminyum profiller, doğramayı estetik açıdan da tamamlıyor.

egepen dikmen

 

Sürme kasa çift kanat hareketli veya sabit sürme kasa uygulamalarında, alt-üst ve yan kısımlarında fiks bölümler oluşturulabiliyor. Sürme Sistemi'nde ayrıca jaluzili cam uygulaması da yapılabiliyor. Sistemde yer alan tüm profiller, TS 5358 EN 12608'e uygun.Sürme Sistemi seçenekleriyle Egepen Ankara showroom 'da sizleri bekliyoruz.

 

Legend Sürme Sistemleri

Sürme Sistemleri

HS76 PVC Sürme Sistemleri

 

Sürme Pencere Sistemi - Egepen Ankara

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.