Blog

Egepen Ankara

Ankara gibi büyükşehirlerde her ne kadar imkânlar çok olsa da bazı durumlarda hizmet almak zor olabiliyor. Özellikle bakıldığında ev ve işyerlerinde sürekli olarak tadilat yapılmaktadır. Bunların bir kısmı restore işlemleri için yapılırken bir kısmı da gereklilikten dolayı yapılmaktadır. Ankara’nın hava şartlarına bakıldığında yazları kurak ve sıcak geçerken kışları ise gayet soğuk ve karlıdır. Bundan dolayıdır ki binaların cam ve pencere sistemleri, cam balkon sistemleri gibi sürekli olarak dışarıda kalan kısımları zarar görmektedir. Ancak Egepen Ankara sayesinde böyle bir sorun ortadan kalmıyor, ömür boyu sorunsuz kullanabileceğiniz PVC ürünler Egepen Yıldız Mühendislik aracılığı ile ayağınıza kadar geliyor. En uygun fiyat garantisi ile kredi kartına 12 ay taksit imkânı yine Egepen Ankara Yıldız Mühendislikte sizleri beklemektedir.

Egepen Ankara Yıldız Mühendislik

İnşaat işlerinde çalıştığınız kişi veya firmaların portföyü oldukça büyük önem arz eder. Özellikle Egepen PVC ürünlerin satışını, montajını yapan firmaların ürünlerine daha çok dikkat edilmelidir. Çünkü PVC ürünler daima kullanılan, iklim koşulları ile baş başa kalan ve içerinin havasını etkileyen ürünlerdir. Bundan dolayı PVC firmaları merdiven altı değil tescilli bir markanın üretimini kullanmalıdır.

Egepen Yıldız Mühendislik PVC ürünler firmasına baktığınızda kalitenin, tecrübenin ve müşteri memnuniyetinin tek adresi olduğunu görebilirsiniz. Egepen Ankara olarak siz değerli Ankaralılara hizmet veren Egepen Yıldız Mühendislik, sattığı ve monte ettiği her ürünün arkasında duran tescilli bir firmadır. Deceuninck gibi PVC sektörünün ilk şirketlerinden birinin ürettiği Egepen, Pimapen ve Winsa markalarının Ankara yetkili satıcısı olan Yıldız Mühendislik, yaptığınız tüm alışverişlerde kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı sunmaktadır. Ayrıca en uygun fiyat garantisi ile satışa çıkardığı PVC ürünleri, siz değerli Ankaralıların memnuniyetini kazanmış, Ankara genelinde her noktadan takdir almıştır.

Egepen Ankara

Egepen Ankara PVC Pencere Hizmetleri

PVC pencere denildiğinde eski zamanlarda akla çok iyi şeyler gelmeyebiliyordu. Bunun en büyük nedeni merdiven altı üretim yapan firmaların ürünlerinin sürekli olarak içeride plastik kokusu bırakması ve odanın havasını boğmasıydı. Ancak artık ülkemizde en sağlam firmaların ürünlerini getiren ve hatasız işçiliğini yapan Egepen Dikmen, Ankara geneli hizmet vermeye devam etmektedir. Egepen Ankara Yıldız Mühendislik PVC pencere konusunda büyük bir adım atmaktadır. Egepen Zendow ve Egepen Legend PVC Pencere sistemlerini Ankaralının hizmetine sunuyor, hatasız işçilik ile gözleri üzerine çekiyor.

Egepen Zendow PVC pencere sistemlerinin en büyük özelliği her eve uyumlu olmasıdır. Bunun dışında profil genişliği 70 mm’dir ve ortadan 2 contalı yapısı mevcuttur. Doğadan esinlenilen 14 farklı renk seçeneği ile de her yere uyum sağlamaktadır. Diğer bir sistem olan Legend PVC pencere sistemleri ise muhteşem kalitede sizleri beklemektedir. Zendow ile arasındaki farkları, Legend PVC pencere sistemlerinin profil genişliği 80 mm’dir. Ortadan 3 contalı ve tek tırnak çıtalıdır. Gerek Zendow gerekse Legend PVC pencere sistemleri olsun içerinin havasını kesinlikle boğmaz. Egepen Çankaya Aynı zamanda içeriden dışarıya, dışarıdan da içeriye sürekli olarak hava sirkülasyonu yaparak bağlı bulunduğu odanın havasını tazelemektedir. En uygun fiyat garantisiyle PVC pencere sistemlerine sahip olmak için hemen Egepen Ankara ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Çelik Kedi Sinekliği

Belki de birçok kişi Çelik Kedi Sinekliği denildiğinde pek bir şey bilmeyebilir. Aslında standart olan sineklik modellerine bakıldığında adı üstünde asıl amacı sinekleri engellemek için olduğunu görürüz. Ancak günümüzde evde kedi beslemek oldukça arttığından dolayı kapılara ve pencerelere dikkat etmek gerekiyor. Kediler genetik olarak yüksek yerlere çıkarak dışarıyı seyretmeyi ister. Çelik kedi sinekliğinin asıl amacı ise kedilerin balkonlarda veya camlarda güvenle oturabilmesini sağlamaktır. Egepen Ankara Yıldız Mühendislik aracılığı ile sahip olabileceğiniz çelik kedi sinekliği, istenilen boy ve ölçüde üretilebilmektedir. Ürünler tamamen çelikten yapıldığı için kediler herhangi bir pati darbesinde sineklik yırtılmaz. Bu sayede hem kediniz için güvenli bir ortam oluşturabilir hem de haşerelere karşı evi korumuş olursunuz.

Egepen Ankara Cam Balkon Sistemleri

Egepen Ankara Cam Balkon Sistemleri

Günümüzde bakıldığında balkonların önemi büyük ölçüde artmıştır. Özellikle Ankara gibi mevsimsel değişikleri çok olan şehirlerde balkonlarda oturmak neredeyse imkânsız oluyor. Kış aylarında zaten hiçbir şekilde oturulamaz iken yaz aylarında da sıcaktan durulmuyor. Egepen Yıldız Mühendislik cam balkon sistemleri bu sorunu ortadan kaldırıyor ve sizlere muhteşem balkon keyfi sürmenizi sağlıyor. Egepen Cam Balkon Sistemleri özel bir malzemeden üretilmekte olup sorunsuz bir şekilde monte edilmektedir. Ayrıca isteğe göre takılan camlar ısı ve ses yalıtımlı olabilir. Camların yalıtımlı olmasının en büyük artısı, kış aylarında içeride herhangi bir makine çalıştırmadan doğal sıcaklığı korur. Ses yalıtımının önemi ise balkonda otururken dışarıdaki sesleri en alt düzeye indirerek içeriye girmesini engeller. Egepen Ankara Yıldız Mühendislik aracılığı ile sahip olabileceğiniz Egepen cam balkon sistemleri, sizlere en uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır. Ayrıca yaptığınız tüm alışverişlerde kredi kartına 12 ay taksit imkânı da sunulmaktadır.

Egepen Çift Cam Arası Jaluzi

Eski zamanlarda sıkça karşılaşılan durumlardan bir tanesi jaluzidir. Egepen Jaluzi kelimesine yabancı olanlar için kısaca tanım yapmak gerekir ise ufak bir dokunuş ile perdemsi ürünlere denir. Jaluziler artık Egepen Ankara sayesinde çift cam arasında geliyor ve modern bir hal alıyor. Çift cam arası jaluzi teknolojisinin en büyük artısı görünüşünün modern ve kullanışının oldukça basit olmasıdır. Ayrıca çift cam arası jaluziler tek renk değil birkaç farklı renk çeşitleri ile sizlere sunulmaktadır. Jaluziler sadece standart camlara değil sürme sistemlerine de gayet uygun olarak üretilebilmektedir. Çift Cam Arası Jaluzi Ankara teknolojisini mıknatıslı, butonlu, manuel veya uzaktan kumandalı olarak tercih edebilirsiniz. Egepen Ankara alanında uzman çalışan kadrosu ile en kısa sürede siparişinizi hazırlıyor ve montajını yapıyor.

Egepen Ankara

Egepen PVC Kepenk Sistemleri

Yıllar öncesinde evlerde ve işyerlerinde panjurlar sıkça kullanılmaktaydı. Günümüzde ise bu olay yerini PVC kepenk sistemlerine bıraktı. Egepen Ankara PVC Kepenk Sistemleri gerek güvenlik gerekse görsellik için tercih edilebilir. Egepen Yıldız Mühendislik ile iletişime geçerek temin edebileceğiniz PVC kepenk sistemleri, zengin renk seçenekleri ile gözlere hitap edecektir. Bilindik renklerin dışında doğadan esinlenen 14 farklı renk seçenekleri ile PVC kepenk sistemleri sizleri beklemektedir.

Egepen PVC kepenk sistemleri her ev veya işyerinde bulunan pencerelere uygun olarak üretilmiştir. Özel üretim malzemesi ise sizlere maksimum hizmeti sunan Egepen Yıldız Mühendislik, faydalı modem belgesini de almaya hak kazanmıştır. Genel olarak bakıldığında en çok kullanım alanı müstakil evler olarak görülmektedir. Bunun nedeni ise uzun süreli evinden çıkmak zorunda olan kişiler gerek güvenlik önlemi almak gerekse pencere ve camları hava koşullarından korumak için PVC kepenk sistemlerini kullanmaktadır. Gayet rahat ve basit bir kullanımı olan kepenek sisteminin en güzel yanı ise hatasız ve sorunsuz bir işçilik ile sizlere sunulmasıdır. Egepen Ankara Yıldız Mühendislik 7 gün 24 saat sadece bir telefon kadar hizmetinizdedir. Yapılan alışverişlerde siz değerli Ankaralılara kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı sunulurken en uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır.

 

 

 

One comment

  1. Selamlar, Ankara Çankaya da bir çocuk kreşi açacağız. Sınıfları alçıpan ile yaptırmaktansa sürgülü ve perdeli pimapenlerinizi düşünüyoruz. Ayrıca kreşin bahçe girişini de sürgülü pimapen yaptırmak istiyoruz. Egepen markasının hem perdeli hemde sürgülü ürünlerini inceledik. Perdelerin model olarak daha çocuk temalı ürünleriniz var mı? Fiyat ve kredi kartına kaç taksit yaptığınız hakkında bilgi alabilirmiyiz?

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın