Blog

Egepen Ankara İvedik

Türkiye’nin iklim şartlarına bakıldığında sürekli değilken bir yapı görünür. Hal böyle olunca özellikle bazı şehirlerde yaşamak neredeyse imkânsız bir hal alır. Ankara gibi yazları çok sıcak kışları ise ayazla karışık karlı olan şehirlerde mutlaka ısı yalıtımı yaptırmak gerekir. Sürekli olan eksiye inen sıcaklık ay sonu gelen faturaların şişmesine neden oluyor. Bu ve daha beter sorunlar olmasın, İvedik halkı da rahat etsin diye Egepen İvedik artık hizmetinizde. Isı ve ses yalıtımlı camlar ile PVC kapı ve pencere sistemlerinin eşsiz uyumu evlerinizde ve işyerlerinizde rahat etmenizi sağlayacaktır. 7 gün 24 saat hizmetinizde olan Egepen Ankara İvedik, sizlere birinci sınıf kalitede malzeme sunmaktan gurur ve onur duymaktadır.

Egepen Ankara Sürme Sistemler

Sürme sistemlerin rahatlığını ve kullanım kolaylığını ancak kullanan kişiler bilir. Sürme sistemler hemen hemen her ev ve işyerinde olması gerektiği gibi ısı yalıtımlı camlarla birlikte kullanıldığında tasarruf etmeyi de sağlamaktadır. İsminden bazı zamanlar anlaşılmasa da sürme sistemler bildiğimiz raylı kapılardır. Egepen Yenimahalle, bunun en büyük artılarından biri ise normal kapıların kapladığı alanları kaplamamakta ve yer tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca temizliği de gayet kolay olan sürme sistemler, birinci sınıf kalitede malzeme ile artık Egepen Ankara İvedik halkının hizmetinde. Ayrıca bakıldığında sürme sistemler pratik açıp kapatma kolları sayesinde hem daha rahat kullanılıyor hem de çocukların güvenliği için gereken önlemi almış oluyor.

Egepen Ankara İvedik

Egepen Ankara Çelik Kedi Sinekliği

Günümüzde çocuklar dahil çoğu kişinin içerisinde bulunan hayvan sevgisi gittikçe artıyor ve evlerde kedi gibi küçük hayvanlar beslenmeye başlanıyor. Ancak evde kedi besleyenlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Kediler yapı itibari ile yüksek yerlerde durmak, sürekli dışarıyı izlemek isterler. Bundan dolayı eğer pencerelerde bir şey olmaz ise düşme tehlikesi ile baş başa kalırlar. Sıradan sineklikler çok basit darbeler ile yırtılır. Bunun önüne geçmek için Egepen Ankara İvedik hizmetinizde. Çelik kedi sinekliği adından da anlaşılabileceği gibi tamamen çelikten olup kedilerin ve aynı boyuttaki canlıların pati darbelerine dayanıklıdır. Bu sayede evde beslediğiniz dostlarınız güvenle pencerelere çıkabilir, dışarıyı seyir edebilir.

 

 

 

1 Yorum

  1. Balkonum için sürmeli bir kapı istedim . Firmayla iletişime geçtiğinde uygun ölçüler alınarak her şeyi ile tam teslim ettiler. Kaliteye önem veren bir firma istiyorsanız adresi burası.

    Cevapla

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın