Egepen Ankara Cebeci

Bir ev için özellikle dikkat edilmesi gereken alanlar kapı ve pencerelerdir. Bu iki nokta evlerin ve işyerlerinin demirbaşları sayılabilecek derecede önem taşır. Kış aylarında gelen faturaların yüksek olup olmaması, yaz aylarında içeride açılan klima gibi soğutucuların işe yarayıp yaramaması yine pencerelerin sağlığında gizlidir. Ankara gibi mevsimsel özellikleri oldukça katı olan şehirlerde ahşap veya benzeri malzemelerden üretilen ürünler çok çabuk yıpranabiliyor. Ancak PVC sektöründe dünyada ilk 3 firmadan biri olan Deceuninck firmasının markası olan Egepen, bu sorunu ortadan kaldırıyor. Egepen Cebeci ile yapacağınız telefon görüşmesinden sonra çok hızlı ve kaliteli işçiliğin tadını çıkaracak, evinizdeki yalıtımın keyfini süreceksiniz.

Egepen Ankara Isı ve Ses Yalıtımı

Isı yalıtımının önemi en çok kış aylarında ortaya çıkar. Isı yalıtımı olmayan binalarda ısınma için kullanılan sistemlerin faturası çok fazla gelir. Bunun sebebi ise örneğin 2 ayarında açılan doğalgaz içeriyi ısıtmaz çünkü içerideki sıcaklık dağılarak dışarıya çıkar. Egepen Ankara Cebeci bünyesinde bulunan ısı yalıtımı bunların birçoğunu engeller ve içeride yayılan sıcaklık korunur. Aynı şekilde ses yalıtımı da büyük önem arz eder. Ses yalıtımı olmadığı zaman dışarıdaki en ufak sesler bile direkt olarak evin içine girer. Egepen Cebeci alanında uzman ekibi ve profesyonel kadrosu ile en kısa sürede ses yalıtımını gerçekleştirir; ortaya sakin, sessiz ve huzurlu bir ortam çıkar.

Egepen Ankara Cebeci

Egepen Ankara PVC Kapı ve Pencere

PVC malzemeler önceki yıllarda çok fazla sevilmiyordu. Bunun nedeni; ucuz diye merdiven altı üretilen ürünleri satın alan kişiler evin içerisinde oluşan basık havan şikâyet etmeleri idi. Ancak bakıldığında Deceuninck firması, PVC Sektöründe dünyadaki ilk 3 markadan bir tanesidir. Kendi üretimleri olan Egepen PVC Pencere Sistemleri sizlere kaliteyi sonuna kadar hissettirir. 7 gün 24 saat hizmetinizde olan Egepen Cebeci, sadece bir telefon kadar uzağınızda sizleri beklemektedir. Egepen Cebeci ile telefon görüşmesi yaptıktan sonra detaylı bilgi almak ve çeşitli renk seçeceklerinden birine karar vermek için mağazaya uğramanız yeterli olacaktır. Gerisini alanında uzman ekip çok kısa bir sürede halledecektir.

 

 

 

One comment

  1. Evimde dışardan çok ses geliyordu. Çözüm olarak ısı ve ses yalıtımı yaptırdım. Firma gerçekten işini iyi yapıyor. Onların sayesinde artık kafam daha rahat bir şekilde vakit geçirebiliyorum.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın