Egepen 80 lik Seri

PVC pencere sistemlerinde markaların çeşitli serileri bulunmaktadır. Burada müşteri olarak dikkat edilmesi gereken ilk nokta, modelin özelliklerine göre sizin ihtiyacınızdır. Yani serinin özellikleri sizin ihtiyacınızı karşılıyor mu? Cevap verilmesi gereken ilk soru budur. Bunun dışında PVC pencere sistemlerinde birçok marka bulunmaktadır ancak bu markalar merdiven altı üretim olabilir. Bu yüzden dünyaca ünlü Egepen Deceuninck, sizlerin ihtiyacı olan her şeyi tam anlamı ile karşılamaktadır. Egepen 8000 serisi olarak geçen ve 80 mm profil genişliğine sahip, ortadan 3 contalı olan Egepen Legend PVC Pencere sistemleri arasında en iyisi olarak kabul görebilir. En uygun fiyat garantisi ve kredi kartına 12 ay taksit imkânı ile Egepen Yıldız Mühendislik sizleri beklemektedir.

Egepen Legend PVC Sistemleri

PVC Pencere sistemlerinin önemi bir ev veya işyeri için çok büyüktür. Eski yıllarda merdiven altı diye tabi edilen üretimlerde pencereler içeride boğuk bir hava bırakmanın yanı sıra sürekli olarak plastik kokusu yaymaktaydı. Bunun önüne geçmek için fiyat farkından korkmayıp ömür boyu kullanabileceğiniz Egepen 3 Contalı Legend serisi, en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Pencere sistemleri arasında en çok talep gören ve pozitif dönüşleri oldukça fazla olan Egepen 80 lik seri, hemen hemen her ortama uyabilen özelliğe sahiptir. Ayrıca Legend PVC pencere sistemleri doğadan esinlenilen renk seçenekleri ile satılmaktadır. Yani taktırmak istediğiniz yer neresi olursa olsun en uygun rengi belirleyebilir, siparişinizi ona göre geçebilirsiniz.

Egepen 80 lik Seri

Egepen Ankara

Deceuninck markası altında bulunan Egepen, siz değerli Ankaralılara 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Egepen Yıldız Mühendislik, sektörde geçirdiği yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde ihtiyaçlarınızı hatasız bir şekilde teslim etmektedir. Egepen Ankara olarak ilk gaye, yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Bu zamana kadar yapılan tüm işlemlerde %100 olumlu dönüş alan ve Ankara’nın her noktasına hizmet veren Egepen Ankara, yapacağınız alışverişleri kredi kartına 12 ay taksit ile alma şansı da sunmaktadır. Ürünler yüzde yüz orijinal olup mühendislik alanında çizimleri yapılarak teslim edilmektedir.

 

One comment

  1. Oldukça hoş tasarım. Yakın zamanda iletişime geçip hizmet alıcam. Size karşı güvenim sonsuz

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın