Blog

Egepen 70 lik Seri Özellikleri

PVC kapı ve pencere sistemlerinin günümüzdeki önemini az çok herkes tahmin etmektedir. Kış aylarında içerinin sıcaklığının korunması, yaz aylarında da aynı şekilde dışarıdan sıcak hava girişinin önlenmesi için güzel ve yalıtımlı bir PVC pencere sistemleri kullanmak gereklidir. Egepen Ankara Yıldız Mühendislik aracılığı ile siz değerli müşterilere sunulan Egepen 7000 Serisi, profil genişliğinin 70 mm olmasından dolayı Egepen 70 olarak adlandırılmaktadır. İsim olarak Egepen Zendow PVC pencere sistemleri olarak adlandırılan Egepen 7000, kullanışlılık ve pratiklik açısından birçok farklı özelliğe sahiptir. Tek tırnaklı çıta ve ortadan 2 contalı yapısı ile muhteşem ferahlıklar sunan Zendow, en uygun fiyat garantisi ve hızlı teslimat ile Egepen Yıldız Mühendislikte sizleri bekliyor.

Egepen Zendow PVC Pencere Sistemleri

Egepen Serileri arasında bulunan Egepen 70 lik Seri kullanıcıları arasında en çok pozitif yorum alan ürünlerden bir tanesidir. Zendow PVC Pencere sistemlerine bakıldığında hemen hemen her ev de işyerinde rahatlıkla kullanılabilir. Uzun ve geniş cam modellerinin yanı sıra standart cam modelleri de bulunan Egepen Zendow, en uygun fiyat garantisi ile sizleri beklemektedir. Ayrıca bakıldığında Ankara’nın ser hava koşulları pencereleri sürekli yıpratmaktadır. Ancak Egepen Zendow Serisi rüzgâr ve kar gibi hava şartlarına dayanıklı olup yıllar boyu garantilidir. Egepen 7500 Serisi için gereken yedek parça, bakım ve onarım hizmetlerini yine Egepen Ankara Yıldız Mühendislik üstlenmektedir.

Egepen 70 lik Seri Özellikleri

Egepen Ankara Yıldız Mühendislik

PVC Sektöründe yıllanmış bir firma olan Egepen Yıldız Mühendislik, sizlere sıradan firmaların sunmadığı birçok avantajı sunmaktadır. En büyük avantajlardan bir tanesi, normal işçilik değil Mühendislik alanında bir hizmet vermesidir. Bu sayede çizimli, hatasız ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti esas alınarak bir çalışma ortaya çıkarılır. Egepen Ankara sadece Egepen değil birçok PVC ve Alüminyum markalarının da yetkili servisidir. Pimapen, Winsa ve IQ Alüminyum gibi dünya devi Deceuninck markasının ürünlerinin satışını ve montajını da yine Yıldız Mühendislik yapmaktadır. Egepen Zendow serisi ve daha fazlası için Yıldız Mühendislik sadece bir telefon kadar uzağınızda sizleri beklemektedir.

 

 

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın