Çelik Kedi Sinekliği egepen

 

Çelik Kedi Sinekliği - Ankara

 

kedi sineklik teli

 

KEDİ Alüminyum Sinek Teli (kalın)

Her alüminyum ürününün, kendine özel, çeşitli kalite standartı ve nitelik gereksinimleri vardır.

 

Alüminyum Sinek Teli (kalın)

 

Göz aralığı: 3x6 mesh
Tel kalınlığı: 0.50" (0.28mm)

Rulo genişlikleri: 80 - 100 - 120 - 150 
Alüminyumun hafifliği, esnekliği, korozyona karşı direnişli olması ve mükemmel iletkenliği, onu bir çok farklı kullanım için ideal bir malzeme yapar
Kullanım alanları: Kapı ve pencereler, Filtre sanayii, menfezler, 
Özellikleri : Dayanıklı,Uzun ömürlü,paslanmaz,deforme olmaz,kokmaz,küflenmez,parlak

 

Çelik Pencere Kedi Teli

Çelik Kedi teli olarak da anılmakta olan kedi sinekliği evcil hayvanlarınızı tehlikelerden sizleri de haşere ve sineklerden korumaktadır. Sineklikle aynı görevde kullanılmaktadır ancak kedi sinekliği kedinizin pati darbelerinden etkilenmez. Kediler doğaları gerekli meraklı hayvanlardır. Genellikle yaşadıkları evlerin pencere kenarlarında oturmayı ve kuşları seyretmeyi severler. Bu merakları üzücü sonuçlar doğurabilmektedir. Yaygın görülen yaralanmalar ve camdan düşme gibi olaylar kedi sinekliği sayesinde engellenebilmektedir. Veteriner hizmetlerinin ücret tarifesi ve yaşanılan olayın yaratacağı duygusal hezeyanlar düşünüldüğünde kedi sinekliği yaptırmak çok daha akıllıca bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Çelik Kedi sineklikleri istenilen renk ve boyutta uygulanılabilmektedir. Uygulama alanları oldukça çeşitlidir. Kapılara, pencerelere uygulanabilir. Yatay, stor, pratik, takmatik ve menteşeli çeşitleri bulunmaktadır.
Kedi sinekliği yaptırılırken hava geçirgenliğini engellemediğinden emin olunması gerekmektedir. En güvenli ve sağlam kedi sineklikleri  çelikten yapılmaktadır. Oturdukları evde kiracı olan aileler alüminyumdan yapılan portatif kedi tellerini tercih edebilirler. Yapılan sineklikte kilit sistemi bulunduğundan ve kullanılan materyalin evcil hayvanınıza zarar vermeyeceğinden emin olmalısınız.  Evcil hayvan beslenilen evlerde genellikle evcil hayvan sahipleri kapı, pencere vs. açmaya korkmaktadırlar. Kedi teli sayesinde bu korkularınızdan uzaklaşarak evinizin içerisindeki havanın sürekli dolaşım içinde olmasını sağlarsınız. Böylece evinizin içindeki hava dengelenir. Unutulmamalıdır ki ev içerisindeki havanın temiz olmaması birçok hastalığa davetiye çıkartmaktadır. Kedi sinekliği hem sizin hem de evcilinizin sağlığı için en iyi tercihtir.Çelik pencere kedi teli ,yerli çelik kedi teli ve ithal çelik kedi teli olmak üzere iki çeşittir, fiyat için; Egepen Ankara ürünlerini yakından görmek ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için sizleri showroom'umuza bekliliyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.