Blog

Cambalkon Ankara

Cambalkon Ankara, raylı sistem içinde cam yapılanmanın uygun şekilde hareket edebilmesi ve açılıp katlanabilmesi için tasarlanan sistemlerin tümüdür. Görsel bütünlük sağlar ve kullanışlı ürünlerdir. İşlevsel yapısı son dönemde cambalkon için önemli bir avantaj sağlamıştır. Sistemin en önemli avantajlarından biri daha geniş ve daha ferah balkon yapılanlarının sizlere ulaşmasıdır. Evinizin görsel değeri ve maddi değeri birlikte artar. Ayrıca çalışmaların farklı seçenekleri de bulunur. Daha önce bu uygulama pimapen desteği ya da pvc kaplama ile ortaya konuluyordu. Gelişen teknoloji ve mimari tamamen cam yapılanmanın balkona dönüşmesini sağladı.

Isıcamlı cam balkon gerek görsel gerek de işlevsellik anlamında sıradan bir cam balkona göre çok daha kullanışlı ve konforlu bir üründür. Bu yüzden balkonlarını daha yaşanabilir ve daha ferah bir boyuta taşınır. Bunun yanında yaşam alanlarında ekstra bir oda yaratılır ve balkonlar dinlenmek, ferahlamak ve keyif yapmak için uygun alanlar haline gelir. İçinde bulunan ısı yalıtımı ısıyı içeri hapseder ve kış aylarında faturaları azaltmanıza yardımcı olur.

 

Neden Cam Balkon Tercih Etmelisiniz?

Kullanışlı, konforlu ve daha ferah balkonlar oluşturmak için cam balkon tercihi daha önemli hale gelir. Cambalkon Ankara mimari dokusuna uyguna hale geliyor ve dokuya zarar vermeden artık değer katacak bir ürün haline geliyor. Esnek yapısı kullanım kolaylığı sunuyor ve geniş bir hacim yaratıyor. Dış ortamdan evinize gelebilecek polen, zararlı hayvan, gürültü ve toz gibi istemediğiniz şartları ortadan kaldırarak daha temiz bir ortam sunuyor. Güçlü yalıtıma sahip Cambalkon Ankara soğuklarına karşı sizi koruyor. Ses yalıtımı sayesinde yaz ve kış aylarında iç ve dış ortamın dengesini en iyi şekilde sağlıyor ve gereksiz seslerin evinize girmesini engelliyor. Cam balkon sistemi ekonomik rakamlar ile oluşturulabilir. Bu yüzden cam balkon balkonlarınıza taktırabilir ve balkonlarınızı 12 ay kullanmanın zevkini yaşayabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın güvenliğini de bu sayede sağlamış olursunuz. Bu konuda sizlere yardımcı olmamız ve tüm cam balkon modellerini incelemeniz için sizleri Egepen Ankara olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Telefon numaramızdan bizleri arayabilir, her türlü konuda bizden yardım alabilirsiniz.

One comment

  1. Merhablar, Ankara Ulus’da oturuyorum. Balkonuma sürgülü pimapen cam taktırmak istiyorum.Bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim. Kredi kartına taksit yapıyor musunuz? Sürgülü camlarınız filmli mi?

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın