Blog

Cam Balkon Ankara

Camoda Cam balkon sistemleri temel anlamda camların alüminyum raylar içinde hareket etmesi, balkonun uygun köşelerine camların katlanarak açılması prensibiyle çalışır. Günümüzde şehir hayatının yorucu bir hal alması ve stresin en üst seviyeye ulaşması yüzünden insanların evlerinde özgürlük alanı olan Cam Balkon daha işlevsel hale gelmiştir. Daha önce balkonlar PVC, alüminyum doğrama gibi malzemelerle kapatılarak tamamen kapalı bir ortam haline geliyordu. Ancak bu malzemelerle kapatılan balkonlar işlevini yitirerek bir odadan farksız hale gelirdi. Cam balkon sistemlerinin hizmete sunulması ile bu durum ortadan kalktı. Bu sistem sayesinde balkonlar, asıl işlevini kaybetmeksizin camların tek bir tarafa toplanması ile istediğiniz zaman açabileceğiniz, istediğiniz zaman da kolayca kapatabileceğiniz esnekliğe büründüler. Bu sayede balkonlarınız özgür yaşam alanları olarak kalmayı başardı.

Cam Balkonları pvc gibi malzemelerle kapalı hale getirdiğinde binanın da dış görünüşü bozularak kötü bir forma bürünmesine sebep oluyordu. Cam balkon uygulamalarında asıl bileşen cam olduğu için şeffaflık sayesinde binanın görüntüsüne bir zarar vermez. Bunun yanında mimariye uyum sağlayarak daha estetik bir görüntü ortaya çıkarır. Yağmur ve kar gibi iklim şartlarında balkonların cam balkona dönüştürülmesiyle size hiçbir etki gelmez. Bunun yanında cam balkon sistemleri toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, balkonda yuvalanabilen hayvan ve atık gibi istemediğiniz tüm dış ortam şartlarını balkondan uzak tutar. Cam balkon sisteminde kullandığımız camlar temperli ya da lamine güvenlik camlarıdır. Bu yüzden camların kırılması durumunda ortaya bir zarar çıkmaz.

Cam balkon Dikmen sistemleri istediğiniz zaman açıp kapatabilmeniz sayesinde balkonunuzu kullanışı ve konforlu bir yaşam alanına dönüştürür. Cam balkon Ankara gürültüsünün evinize girmesine engel olur. Esnek kullanım kolaylığı yağmur, kar ve iklim şartları ne olursa olsun balkonu istenen biçimde kullanmanızı sağlar. Isı bariyerli profillerle üretilen sistemlerdeki ray profili grupları dış ortam ile iç ortamı ayırarak ısı yalıtımına sebep olur. Cam balkon Çankaya ve tüm Ankara dokusunu koruyan ürünlerdir. Sizler de işlevsel bir cam balkona kavuşmak ve evinize şıklık katman için Yıldız Mühendislik showroomuna uğramayı unutmayın.

Yorum Gönderin

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın