Blog

Ankara Pvc Pencere

Günlük yaşamda vazgeçilmez maddelerden biri de polimer olarak karşımıza çıkar. PVC çok büyük olan bu polimer ailesinin küçük bir üyesidir. Modern bir sentetik malzeme olarak bilinir. İki doğal kaynağa sahip petrol ve tuzdan üretilir ve ticari olarak ilk gelişen plastiklerden biridir. Günümüzde PVC çocuk oyuncaklarından, su toplama ve dağıtma borularına, şişe ve torba yapımından spor malzemeler, otomobil döşemelerinden sileceklere, pencere profillerinden pillere kadar çok geniş bir yelpazede kullanılır. Ankara Pimapen Fiyatları, Egepen PVC pencere, ahşap ve alüminyum malzemelere göre daha dayanıklı ve işlevseldir. PVC aşınma dayanımı, hafifliği ve iyi mekanik dayanıklılığı ile binada çok önemli teknik avantaj sağlar. Polimer zincirindeki klor atomu doğal olarak zor tutuşur. Bu yüzden alev alma sıcaklığı oldukça düşük olur. Yanma ısı kaynağı kaldırıldığı gibi duracaktır. Ankara PVC Pencere PVC malzemeden ürün elde etmeden bir dizi özel katlı maddeleriyle birleştirilir. Katkı maddeleri ürünün mekanik özellik, parlaklık, hava şartlarına dayanıklılık, renk ve berraklık özelliklerini belirler.

Ankara Pvc Pencere

Ankara Pvc Pencere Fiyatları

PVC hafifliği, sağlamlığı ve dizayn esnekliği ile birçok uygulamada fiyat avantajı sağlar. İçinde kullanılan PVC bileşenleri en üst düzey fiyat ve performans avantajı taşır. PVC ahşap için kesin ihtiyaç olarak bilinen bakım ve boyayı istemez. Dayanıklıdır, uzun süreli uygulamalarda kullanılabilir. Yapım ve kullanım maliyeti alüminyum ve ahşaba göre oldukça düşüktür. Ankara PVC Pencere Firmaları arasında bulunan Egepen Ankara Yıldız Mühendislik üretimden yok olana kadar yaşam döngüsü içinde çevreye etkisi en az olan PVC ürünlerini kullanmaya özen gösterir. Geri dönüşümü olan bir malzeme olan PVC’den üretilen ve kullanımı olmayan tüm malzemeler yeniden şekillendirilerek kullanılabilir. Ankara PVC Pencere Fiyatları PVC fiziksel özellikleri tasarımcıya, tasarım aşamasında büyük özgürlük sunar. Bu nedenle inşaat, ambalaj, tıp, elektrik, otomotiv gibi hayatımızın her alanında yaygın olarak kullanılır. Borular, yer döşemeleri ve pencere gibi ürünlerde ömürlerinin sonunda yeniden kullanılarak çevre dostu ve ekonomik ürünler olarak karşınıza çıkar. Egepen Yıldız Mühendislik showroomunu ziyaret ederek en kaliteli PVC pencere modellerini inceleyebilir ve en uygun fiyat bilgisini hemen alabilirsiniz.

 

One comment

  1. Merhabalar Ankara’da ki evime pvc pencere yaptırmak istiyordum. Birkaç firmadan fiyat teklifi aldım ve aralarında en uygunu egepen yıldız mühendislik firması oldu. Üstelik diğerlerinde taksit diye birşey yoktu. Egepen de Kredi kartına taksit imkanı da bulunmakta. Kendilerinin işçilikleri gayet başarılı.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın