Blog

80 mm’lik, 6 Odacıklı Yeni Bir Seri; Legend PVC Kapı – Pencere Sistemi

Her zaman ”Daha Fazla”sını arayanlar için…

 

Egepen Ankara Legend Serisi

 

Önceliği her zaman yalıtım ve konfora veren Egepen DeceuninckLegend Serisi‘nde yüksek performans kriterlerini göz önünde bulundurarak, serinin profillerini en uygun yapı taşlarını bir araya getirerek oluşturdu. Profil genişliğinin 80 mm olması sayesinde, mükemmel ısı ve ses yalıtımı sağlanıyor.

Egepen Legend PVC Kapı Sistemler 80 mm genişliğinde, 6 odacıklı ve 3 conta uygulamasına olanak verecek şekilde dizayn edilen Legend Sistemi; 3 contalı (orta conta) uygulama sayesinde daha düşük ısı iletkenlik katsayısına (Uf ) ulaşılmasını sağlıyor.

 

​80 mm Genişliğinde – 6 Odacıklı

​80 mm Genişliğinde – 6 Odacıklı

Egepen Legend PVC Pencere Sistemleri‘ne ait Uf değeri; 1.1 W/m2K’dir. Özellikle sistemin 80 mm genişlik üzerinde yapılandırılması, 44 mm cam kalınlığına sahip düşük Ug değerindeki (0.6-0.7 W/m2K) üçlü cam uygulamalarına olanak sağlıyor.

Egepen Legend Sürme Sistemleri Böylelikle pencereye ait ısı iletkenlik değeri, profil kesiti ve cama ait ısıl değerlerin bir araya gelmesi ile üstün U pencere değerini oluşturuyor.
(* Uw:0.95 W/m2K)

Legend Serisi, zengin renk seçenekleri ile tüketicilerin beklentilerini karşılıyor.

Sistemdeki tüm profiller, TS5358-EN12608 standardına uygun olarak üretiliyor.

One comment

  1. Selamun aleyküm, emekli öğretmenim. Emekli olunca memleketim olan Ankara ki evime geldim. Yıllardır kiracıda oduğu için ev biraz hırpalanmış. Pimapenler tam kapanmıyor ve hava girişi oluyor. Nasıl çözüm bulurum diye düşünürken komşum egepen deceuninck ki önerdi. Siteden baktım sadece pimapen satışı değil onarımı da yapıyorlarmış. Uygun fiyata hızlı ve sağlam bir şekilde gelip yaptılar.

Comments are closed.

Call Now ButtonHemen Aramak İçin Tıklayın